Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős koráig tudtad...

Mennyi idős koráig tudtad pelenkázón pelenkázni a babádat? Utána hol csináltad?

Figyelt kérdés
Az enyém 15 hetes, de már annyira ficánkol rajta, hogy folyton megrúg, az alátet összehúzgálja, összegyűri maga alatt.
2017. dec. 12. 08:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Talán 3 hós koráig. Utána meg ágyon, kanapén... Gyakran úgy, hogy áll, nem fekszik.
2017. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Első vagyok, persze csak 7 hós kora óta áll , nem 3 :)
2017. dec. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Most is ott pelenkázom, 14 hós. Tesóját is sokáig tudtam ott pelenkázni, persze nap közben nem viszem már be csak ezért a szobájába, de ha ott pelusozom akkor addig eljátszik valamivel amit a kezébe adok.
2017. dec. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
8 hós, még ott pelenkázom. Lassan nehéz lesz felraknom oda, úgyhogy kanapé lesz. A rugdalás ficánkolás itt is megvan, adok valamit a kezébe mindig, úgy kicsit megnyugszik.
2017. dec. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

18 hós koráig, most már csak kakikor rakom rá de végig üvölti ha lefektetem "erőszakkal" és úgy cserélünk pelust.

Amúgy bugyipelust használunk így ha épp játszik valahol csak lehúzom-felhúzom.

Ha nehezen bírsz egy kb 7-8 kg-s gyerekkel ne várd hogy nagyobb legyen :D

Szumózás sokszor gyerekjáték ahhoz képest milyen ellenállás tud tanúsítani egy totyogó.

2017. dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
21 hós,ott pelenkázom. Engem is rúgott,míg kisebb volt,volt egy ilyen időszaka. Ma már ügyes,kivárja.
2017. dec. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 2 éves és 4 hónapos, és még mindig ott pelenkázom. Időnként már bilizik, úgyhogy "már" nem sokáig.


És természetesen volt, hogy nagyon nehéz volt ott tartani, de mindig túljutottunk az ilyen időszakokon úgy, hogy ne kelljen leköltözni a pelenkázóról. 50*70-es merev pelenkázólapunk van a komódra téve és simán elfér a 91 centijével.

2017. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

A nagyot 2,5 éves koráig, utána szobatiszta lett. Ha ritkán ágyon vagy padlón pelenkáztam, akkor nagy bohóckodás lett belőle. A pelenkázó "magasan" volt, ott jobbnak látta nyugton lenni.

A kicsi 8 hónapos és van forgolódás, de lehet vele bírni. Nála is a hosszú használat a terv, majd meglátjuk mi lesz belőle.

2017. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

En nemigazam hasznaltam a pelenkazot egyiknel sem.

Nekem egyszerubb volt agyon,kanapen pelenkazni.

2017. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%
Születése óta a kanapén, igazából nem is értem mire jó a pelenkázó.
2017. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!