Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pelenka gond vagy én nem...

Pelenka gond vagy én nem tudok pelenkázni?

Figyelt kérdés
16 hónapos kisfiam éjszaka sokat iszik. minden este tiszta pisi lesz a ruhája..nem értem miért? este cserélem a pelusát a kukija lefele áll és oldalt is eligazítom a pelust. még is nagyon pisis de a pelus meg sem tellik kifolyik neki? na de miért? pamperst használunk. mit csinálok rosszul? minden éjszaka ez van mostmár a gyerek tiszta hugy.. pedig figyelek hogy adom rá nem értem mi a baj amikor kislányom volt pelusos egyszersem fordul elő ilyen. mit tehetnék?

2014. máj. 6. 01:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Figyelj rá, hogy napközben elegendő folyadékot igyon a gyerek, akkor éjjel nem kelti fel a szomjúsága.

A lányom 17 hónapos, de soha nem adtam még neki innivalót éjjel, alszik reggelig. Míg szoptattam persze más volt, de már vagy 1 éve rendesen alszik esténként.

2014. máj. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.

probálom leszoktatni az éjszakai ivászatról ( ezt egy kicsit furcsán fogalmaztam ) :D de ha nem kap inni megy a hiszti visítás stb nem azért iszik éjszaka mert szomjas. de ez már egy másik téma.

2014. máj. 6. 01:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik fajta pelenkát, vagy eggyel nagyobb méretet (annak a teherbíró képessége is nagyobb), vagy éjjel az egyik ivásnál cseréld ki a pelenkáját. Ha sokat iszik éjjel, valószínűleg nem bír annyi pisit megtartani a pelenkája.
2014. máj. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és most is tiszta pisi :( mindig cserélem a pelusát este... nem tudom mit talájak ki
2014. máj. 6. 06:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbálj ki más fajtát, ez nem olyan bonyolult, nekünk pl. a Libero jött be, a Pampersnél kifolyt a combjánál a pisi.
2014. máj. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi is Pamperst használtunk újszülött korától teljesen elégedetten, de aztán az egyik szükségszerű méretváltás után már valahogy nem passzolt a gyerekre, állandóan átázott (szintén nagy éjszakai ivó) - onnantól a DM-s Babylove vált be.
2014. máj. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

nálunk a Pempers mindig, kivétel nélkül átázott, feltéve ha óránként nézegettem, és cseréltem


nekünk valami pelenkaboltos nóném pelus vált be, a Pempers az egyik legócskább a piacon


nem te vagy a béna

2014. máj. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
talán még az egyel nagyobb méret is segíthet a dolgon
2014. máj. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Próbálj ki más pelenkát. A Pampers nagyon jó pelenka, de az babafüggő, hogy kinek mi válik be.
2014. máj. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is Pamperst(Active Baby) használok kislányomnak-és korábban a 2 fiamnak is-de soha nem pisis reggelre.Lefekvés előtt még cicizik,van,hogy éjjel is.A fiaim elalvás előtt ittak 250 ml tápszert,a kisebbik többször kért inni is,ám ennek ellenére sem ázott át.A mérete megfelelő?Lehet érdemesebb lenne nagyobb méretre váltanod.
2014. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!