Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te szülnél gyereket spermabank...

Te szülnél gyereket spermabankból, ha nem lenne párod?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 20:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Egyedül nem vállaltam volna gyereket.
2017. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem lenne párod, annak valami oka van.

Előbb azt az okot kell megszüntetni.

Utána nem leszel elviselhetetlen, és lesz párod, meg apja a gyereknek.

És nekem ne gyere azzal, hogy csúnya vagy, operált vagy, vak vagy. A csúnyáknak, az operáltaknak és a vakoknak is van pasijuk, ha egyébként normálisak agyilag, és összhangban vannak magukkal.

A környezetemben egy házaspár, ahol az anyuka nem lát, meghatóan szépen neveli a látó kisfiát.

2017. dec. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem, egyedül nem vállalnék gyereket.
2017. dec. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem, gyereknek joga van normális családban felnőni. A gyerek nem egy áru, ami megrendelek, mert épp kell.

Meg ha lesz később férjem, az olyan hülyén venné ki magát, hogy már van egy gyerek, de nem tudni kitől, spermabankos...

2017. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%
Csak abban az esetben, ha tudnám, hogy egyedül is fel tudom nevelni.
2017. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Hogy hogy nincs párod?

Olyan nő nincs, aki ne tudna összeszedni pasit.

Még a fogyatékos, vízfejű, nemibeteg, covidos szörnyek is találnak maguknak pasit.


Persze ez a nőkre igaz, pasiknál már a közepesen jó pasi is mehet a kukába, az már egyik csajnak sem kell. Jó példa vagyok rá Én.


Nincs kocsim, kopasz vagyok, kopaszodom, nincs tetkóm, nem vagyok végtelenül primitív, nem vagyok sportos, nem vagyok kigyúrva, nincs fülbevalóm, nincs szakadt gatyám, nem vagyok kisminkelve, nincs a karomon drága óra, nem cigarettázom, nem drogozom, nem borotoválom a pöcsöm, van egy kis pocim is.


Ma egy ilyen pasi egyelő a selejttel, ilyen pasi már nem talál magának senkit. Tapasztalom évek óta.


De a nők... Ők bármikor bárkit megfognak, ha akarják. Talán a sztárokat nem, de azon kívül nagyon tudnak bármilyen pasit befolyásolni.

2022. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!