Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek az még beleférne, hogy...

Nektek az még beleférne, hogy évek óta nevelitek a férjetek előző kapcsolatából született gyerekét és három közös gyereketeket és kiderülne, hogy anyósotok lakást vesz a volt nőnek?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a gyerekük velünk lakik. Úgy, hogy a legkisebb gyerek 6 hónapos korától dolgoztok. Úgy, hogy a nagyobb kettővel sem tudtatok sokáig otthon lenni. Jogosan érzem magam megbántva? Jogos, hogy ez már tényleg sok?
2017. szept. 28. 01:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
85%
Durva.
2017. szept. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
93%

Sok, valóban. De arra költi a pénzét, akire akarja. Ha sz exet így szereti, gondolom, téged nem.

Mást nem tudok mondani, majd ha segítségre lesz szüksége, akkor is az ex jusson eszébe,ne te meg a fia.

2017. szept. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy belül dühös lennék, de anyós arra költi a pénzét amire akarja, lehet a másik nőnek szüksége van a lakásra.
2017. szept. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nekem is szükségem lenne segítségre. Én sem jókedvemből dolgozok a 4 gyerek mellett.
2017. szept. 28. 03:03
 5/111 tyttöö ***** válasza:
95%
Férjed mit mond erre a szituációra?
2017. szept. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
91%
Mibe kellene hogy beleferjen? Ezek szerint nem jó a kapcsolatom az anyosommal, ellenben neki kitűnő a férjem volt feleségével. Ez nem baj, nem kell vakít csak azért szeretni, mert csaladtag és azert sem kell utalni, mert már nem az. Annak vesz lakást, akinek akár, elvégre az ő pénze. Anno pl az apai nagyszüleim kimondottan utálták apám új feleségét, anyámat viszont nagyon szerették és bizony ott sem tetszett az új asszonynak, hogy anyámat sokat hívták vendegsegbe, sok ajándékot kapott, vele meg nem törődtek. Értem én, hogy xarul esik, de ez van, el kell fogadni
2017. szept. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy jó-e a kapcsolatom az anyósommal vagy nem. Ez nekem úgy esik, mintha még mindig ő lenne a férjem felesége, pedig csak 2 évig voltak együtt. Hiszen őt segíti, pedig én vagyok az összes gyerekkel. Nem tettem semmi rosszat, tényleg igyekszem. Az is más lenne, ha a gyerek vele lakna, akkor megérteném, de így nem tudom.
2017. szept. 28. 05:58
 8/111 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha te lennél ebben a helyzetben, el tudnád fogadni? Ha igen, hogyan?
2017. szept. 28. 05:59
 9/111 anonim ***** válasza:
87%
Nem foglalkoznék vele. Anyósom, ennyi. Az ő dolga, hogy mit csinál. Az lenne a lényeg, hogy a férjem mit csinál. Ő mellettem áll e, vagy neki is az ex az első. Apám felesége anno minden alkalommal balhét csapott, amikor kiderult, hogy a nagyanyám valamit vett anyámnak, vagy együtt vacsoraztak. Apám meg attól borult ki, hogy a felesége balhezik. Náluk mondjuk nem volt másik gyerek, mi voltunk ketten a húgommal és anyám nevelt bennünket.
2017. szept. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
25%
Mi az hogy beleférne - e ? Nem tudom mit képzelsz magadról. Semmi közöd hozzá mások mire költik a saját pénzüket. Te csak a sajátodra és a férjedére tarthatsz igényt. Ellenkező esetben egy pénzéhes hárpia vagy. Ha akar adni az anyós vagy bármely rokon, akkor ad neked, ha nem akar, akkor nem ad. Ennyi. Az hogy ki másnak ad, az kicsit sem tartozik rád. Viszont te is így állhatsz a továbbiakban őhozzá. Az biztos, hogy a régi nőt jobban kedveli nálad, de vajon miért ? Ok nélkül ilyen nincs ! Nem te vetted el a férfit véletlen a másik nőtől ? Nem vagy elég kedves az anyóshoz ?
2017. szept. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!