Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan ne veszítsem el a...

Hogyan ne veszítsem el a gyermekem szeretetét?

Figyelt kérdés
Elvált anyuka vagyok egy kicsi gyerekkel. Nehezen élem meg a kialakult helyzetet, ráadásul apuka egy másik nőért hagyott el, akit elvett és van közös baba is. A probléma az, hogy sokszor ideges vagyok, rám hárul minden, nincs igazán mellettem senki, aki segítene lelkileg, hogy nem roppanjak össze. Sajnos néha a gyereken csattan, mert nem vagyok türelmes, kiabálok. Ráadásul dackorszak is zajlik. Viszont a gyerekem a mindenem és utána el is szégyenlem magam, hogy hogyan tudok így viselkedni. Néha megy az apjához és annak feleségéhez. Szeret ott lenni, a nő türelmes vele abban a heti pár órában. Attól félek, hogy majd el akar menni tőlem, hisz ott nyugodt a légkör. Ráadásul a nőnek is van hasonló korú gyereke, akivel tud játszani. Én meg egy unalmas, búskomor idegbeteg nő vagyok. Ha nem akarna velem lenni a gyerekem, abban belepusztulnék. Mit tegyek hogy kilábaljak ebből a helyzetből?
2017. dec. 16. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Lehet egy társ kellene melléd, akkor kiegyensulyozottabbnak erezned magad.

Egy gyerek az anyjat mindig szeretni fogja.

Es hidd el, az uj feleseg pedig nem akarja majd mas gyereket nevelni, szoval ettol ne félj!

2017. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Voltam én is ilyen helyzetben.Már az megnyugtatott hogy apa és az új nő, nem akarja a gyereket magának. (először ettől féltem) Innentől megnyugodtam és amennyire tőlem tellett próbáltam megóvni a gyerekem a magam személyes "dilijeimtől" Ne szégyelld magad, inkább a korának megfelelően mondd el neki mi a problémád.A lényeg, hogy lásson benned valami határozottságot- erőt! (még akkor is ha ez nem folyamatos) Nem a levegőbe beszélek:most 20 éves a fiam és hálisten elfogad engem a hibáimmal együtt. :( De- ahogy írták- egy új pár sem ártana Neked. Csak jól fontold meg milyen.
2017. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem is keress magadnak társat és örülj hogy nem vagy egyedül és melletted van a gyereked és nem az apja mellett.

Nekünk is nagyon rossz a párommal a kapcsolatunk, sőt, lelkileg teljesen tönkretett már és félek hogy elveszi majd tőlem a babámat! Nekem ő a mindenem, egyedüli boldogságom az életemben! :((

2017. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. vagyok: még annyi hogy azért félek hogy elveszi tőlem mert mindig ezzel fenyegetőzik és már rémálmaim is vannak emiatt. :(


Tehát tényleg szerencsés vagy hogy nálad van a gyermeked és neked csak annyit kell tenned hogy nyiss egy új férfi felé és örülj hogy nem vagy egy ilyen emberrel aki a párod volt. Te jobb helyzetbe vagy nálam. Én folyamatosan kapom a bántalmazásokat plusz félek hogy elveszi a gyerekemet!! :(

2017. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!