Tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés
Anna,Zita,Sára,Róza,Luca,Lujza,Nóra,Zóra,Zara,Mara,Marina.
2017. dec. 24. 01:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Zita, Sára, Róza, Luca szépek, a többi nem. A Marina mondjuk nem rossz, de én nem adnám a gyerekemnek. Meg persze az Anna is rendben van, de tucatnév.
2017. dec. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Adnám: Sára, Róza, Luca, Lujza

Elmegy: Anna, Zita, Nóra

Nem tetszik: Zóra, Zara, Mara, Marina

2017. dec. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Az én lányaim Lujza Róza, Lenke Sára és Viola Luca. A többi név is szép de nekem ezek a favoritok
2017. dec. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezekből nekem egyedül a Zita tetszik
2017. dec. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még a Zara meg a Nóra nem rossz, de a többi, főleg Lujza, Anna, Sára, Róza nem tetszenek. A Mara vagy a Luca se igazán. Még a Marina meg a Zóra mert különleges azért elmegy, de nekem kifejezetten nem tetszenek.
2017. dec. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik tetszik kivéve a Marina,Zara,Mara. A Marina nekem olyan latin szappanoperás a Zara ugye a bolt miatt a Mara meg hát nem tudom olyan fura nekem :D
2017. dec. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lányom Luca Sára. De a Nóra is befutó volt. Zara, Anna, Zóra sem rosszak, a többi nem tetszik.
2017. dec. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Zita!
2017. dec. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A Zara tetszene és adnám is de a bolt miatt nem tenném egy szinten van nekem a Sanellal ami hát na...

A Marina is tetszik csak nem igen tudod máshogy becézni mint Mari ami megint nem tetszene. A Zóra a legjobb a többi egyáltalán nem tetszik Sári nénik és Lujzi nénik jutnának eszembe egy gyönyörű kislányról nekem ez valahogy nem jön be.

2017. dec. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem ezek közül csak a Sára és az Anna tetszik
2017. dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!