Terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
Együtt voltam párommal.. November 26.án jött meg a mensim és 5 nap után elmúlt December elsején. Most december 24.én kellett volna megjönnie, de nem jött.. Párom egyszer belém élvezett.. 1 hete.. Szerintetek baba jön?
2017. dec. 26. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj
2017. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet.. a Legérzékenyebbet, de 2 napja késik.. azt sem tudom sajnos, hogy a teszt kifogja e mutatni 1 hét után :(
2017. dec. 26. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
A terhességi tesztek az esetek nagy részében már az elmaradt menstruáció 1. napján kimutatja. Sokaknak menstruáció előtt néhány nappal is kimutatja, de mindenképp érdemes megvárni az esedékes napot. Te már tesztelhetsz. Valószínűleg kimutatja.
2017. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyit se tudsz, inkább ne legyen gyereked
2017. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tesztelj mert lehet h terhes vagy
2017. dec. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 - es válaszolo,inkább ne irtál volna semmit.

Hogy vagy képes ilyesmit leirni?

2017. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted mit írjak, ha ennyire buta felnőtt létére, hogy a teszt használati utasítását sem képes elolvasni, amiben érthetően le van írva, mikor mutat értékelhető eredményt?
2017. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4es válaszoló. Inkább fogd be. Én segítséget kértem..!! Boccs hogy nem vagyok olyan okos mint te.. szégyen vagy!
2017. dec. 31. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!