Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen praktikákat tudtok,...

Milyen praktikákat tudtok, amivel állítólag befolyásolni lehet a születendő baba nemét?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ilyen, csak babona.
2017. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Hetente megkérdezi valaki. Ennyi nőnek nem jut eszébe, hogy ha lenne ilyen, akkor az teljesen közismert lenne és lehetne vele szabályozni a babák nemét hivatalosan?? Felnőtt emberekről beszélek.....félelmetes.
2017. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Olyan férfit kell keresni aki képtelen fiúkat nemzeni. Ilyen volt például VIII. Henrik angol király.
2017. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Semmilyet. Nincs ilyen!!!
2017. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Akard. Aztán sikerül vagy nem :D 50% esélyed van. Az nem kicsi :D
2017. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Ovulációs teszt.

Pozitívnál vagytok együtt lány lesz, pozitív utáni első negatív napon akkor meg fiú.

2-ből, 2-szer is bejött!

Sok sikert!

2017. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó, jézusom......honnan tudod, hogy ha máskor lettetek volna együtt akkor nem ugyanígy lett volna a gyerekeid neme?

Ne haragudj de rettenetesen butának kell ehhez lenni.

Nincs ilyen praktika, babona van.

2017. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Erről eszembe jutott az, hogy a fiú hímivarsejt lassabban mozog, vagyis nagyobb az esélye elcsípni a petesejtet, mikor az már lejjebb vándorolt, fentebb meg nagyobb eséllyel ér célba a lányt nemző hímivarsejt [link]


De ha előző nap vannak együtt, akkor ovulációkor azonos a verseny.


Mondjuk ez alapján mindig a lánynak kellene gyorsabbnak lennie... Anno mikor fiút akartam valahol olvastam a logikát, miért jobb ovuláció utáni napon.


Ami tuti nem jön be, az a kínai jóslás...

2017. dec. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

8-as vagyok: ja és fiú lett.

De én el is képzeltem, hogy csak fiú hímivarsejtet tudok befogadni, bármennyire hülyeség vagy sem :D 5-ös is én voltam :D

2017. dec. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Czeizelnek volt egy elmélete, hogy hanem ovuláció előtt 2-3 nappal vagytok együtt, esélyesebb a lány, ha aznap, vagy előző nap, esetleg utána egy nappal, akkor a fiú. Az oka, hogy a lány spermiumok tovább élnek, ezérthogy nekik van 3 napjuk megvárni az ovulációt, míg a fiú spermiumok addig elpusztulnak. A fiúk viszont gyorsabbak, hamarabb célba érnek, ezért ha már megvolt az ovu, ők esélyesebbek, mert előbb érnek oda. Állítólag valami 70 százalékban bejön.

Mi nem figyeltünk direkt erre, de úgy alakult anno, hogy ovuláció elött 3-4 nappal tudtunk utoljráa együtt lenni (más okból nőgyógyászati kontroll alatt voltam, azért tudom, mikor volt), amikor terhes lettem, és lányunk lett, szóval nálunk ez speciel bejött.

2017. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!