Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 12 hetes terhes vagyok, kint...

12 hetes terhes vagyok, kint dolgozunk a baratommal, de szeretnenk, ha a baba otthon szuletne. E106-os nyomtatvanyt kell hozza igenyelni, de allitolag itt kint nehezen adjak ezt meg. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol dolgoztok??

annyit lehet,hogy a szülök otthon a nevetekben meghatalmazással igénylik.De csak akkor jó,ha biztosítva vagytok.Èn úgy tudom.Meg kell kérdezni a tb-nél.

2008. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyi lemaradt--ha külföldön dolgoztok,gondolom,hogy vagytok biztosítva???Akkor tudtok ke´rni eus kártyát,és azzal ugyanúgy szülhetsz otthon.Mi Németországban élünk 5 éve,(igaz én itt is szültem)nekünk mnd 3 munknak van eu kártyája,e´vi 10 €fejenként.
2008. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnezest,az lemaradt.Londonban.Biztositva vagyok,mert hivatalosan dolgozom.
2008. aug. 26. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!