Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 22 napja az mar a...

Ciklus 22 napja az mar a terhesseg 3. ik hete? Ezutan tortenik a beagyazodas? Ciklus 16 napjan volt ovum allitolag

Figyelt kérdés

2017. ápr. 9. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
A terhességet hivatalosan, orvosilag az utolsó menstruáció első napjától számolják. 3x7=21, így a 22. nap már a 4. hét első napja. A beágyazódás a fogantatástól számított 7-10. nap körül történik. Ha az ovud a nagykönyvi 14. nap helyett pl. a 16-on történik, akkor majd uh-on látni fogják, hogy a baba két nappal kisebb, és korrigálják a szülés várható időpontját. (És persze az is lehet, hogy nem közvetlenül ovu előtt voltatok együtt, hanem kicsit korábban, de a számolásnál az ovu a mérvadó.)
2017. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tehat ezutan tortenik par nap mulva a beagyazodas ha letrejott a terhesseg?
2017. ápr. 9. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
A beágyazódás aktus után 7.-11. nappal van. Amikor kimarad a mensid akkor vagy 4 hetes terhes (mert nem tudják mikor volt ovu). 3 hetes terhességről nem szoktak beszélni.
2017. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezt tudom , hogy mikor kimarad akkor mar 4 hetes vagy ! csak a neten lattam hogy egyes kalkulator azt irja hogy 3 hetes vagyok , masik meg hogy 4 , de negy nem lehet ,mert meg nem kell megjojjon a menszim
2017. ápr. 9. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a 16. ciklusnapon volt ovud, akkor ettől számított 7-10 nap múlva van a beágyazódás. 1-es voltam.
2017. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
es lecsokken a homerseklet beagyazodaskor es utanna felmegy?
2017. ápr. 10. 05:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Ovukor leesik, utána felmegy és alapvetően fent is marad mensiig, vagy ha terhes valaki, akkor végig a terhesség folyamán. Ovu után pár nappal lehetséges egy napos kisebb leesés ("második ösztrogénhullám") vagy szintén egy napos leesés beágyazódástól - de ez úgyis csak utólag derül ki. És ekkor sem mehet alaphő alá!
2017. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, egyes voltam. Amúgy hányadik c. napon tartasz?
2017. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
23 ikon
2017. ápr. 10. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!