Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keresztelőre pénz? Mennyit illik?

Keresztelőre pénz? Mennyit illik?

Figyelt kérdés

6 hónapos a keresztlányom akit két hét múlva keresztelünk meg, minden meg van számára, és nagyon nem kapott még semmit tőlünk!

Pénzt gondoltam de mennyit??

Sajnos most ismét fél évig biztos nem látjuk de meg lehet az egy év is mert Londonban élünk a testvéremék pedig ugye Magyarországon!


2018. jan. 4. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Én ajándékutalványt adtam egy bababoltba.
2018. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem hiszem, hogy adni kellene bármit is, a keresztelőnek nem ez a lényege. Már aki komolyan gondolja. Ha mégis úgy látod jónak, adj neki valami babjátékot vagy ruhát.
2018. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
babajátékot...
2018. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Ékszer? Ilyenkor szoktak fülbevalót, vagy arany karkötőt, esetleg nyakláncot. Nyilván a két utóbbit nem tudja használni, de legalább emlék, ha nagy lesz, akkor meg vagy hordja, vagy beolvasztatja.
2018. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Mi átlagosan 30 ezret kaptunk keresztelőre, plussz a keresztszülőktől ajándékot is.
2018. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

babajátékot. meg ruhát. keresztelőre. gratulálok.


Aranyékszer a szokás, felénk legalábbis. Vagyis úgy mondom, hogy ami maradandó. Na most játék, ruha.. nem kell magyarázni. A pénz is elfogy. Az ékszerről 70 éves korában is tudni fogja, hogy tőletek kapta keresztelőre. Nálunk nyakláncot+kereszt medált szoktak adni, esetleg kislánynak fülbevaló

2018. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi arany fülbevalót adtunk, barátnőmék gyermeke a keresztlányunk. Húgom és én annak idején szintén arany fülbevalót kaptunk keresztszüleinktől. De szoktak medált, karláncot is.
2018. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Ekszer, biblia.
2018. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Kérdezd meg mit szeretnének! Én konkrétan a bazi nagy doboz pelusoknak örültem legjobban! Ruhát, játékot, ékszert vettünk a mi ízlésünk szerint. De a pelus mindig jól jött :)
2018. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Van már fülbevaló, gyerekülés keresztelő ruha, és a pláne hogy nem kell nekik semmi, nem azért kértek fel minket....tudom hogy minimál bérből élnek de tényleg mindent megadnak a lányuknak!
2018. jan. 4. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!