Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit illik tulajdonképpen?

Mennyit illik tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Hallottam már a dokinak adandó összeg tekintetében a magánrendelés 10-szeres szorzójáról,de sokan 50-70 ezer közötti összeget mondanak attól függően, h császáros e a szülés. Kinek mi a tapasztalat? Esetleg országrészfüggő?

2016. jún. 20. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Országrész függő szerintem. Budapesten nem igazán adnak 100 ezer alatt, de hallottam 150-ről is. Kisebb városokban 50-70 ezer is elfogadott.
2016. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán szültem természetes úton,én 80-at adtam.A magánrendelés 10000 volt/ alkalom.Ez volt 5 éve.Ma ha szülnék 100-120 ezer között adnék.
2016. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szeptemberben szültem, 12 ezer volt a magánrendelés, a szülés árára azt mondta az orvos, hogy 80-at szokott kapni de beéri kevesebbel is így 80-at kapott. Szóval nem 10x-es összeget. Egyébként én is Nyíregyházán szültem.
2016. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

4 éve 80-at adtunk (akkor csak 1 hónapot voltam táppénzen)-

Most más az orvos (nagyon hamar táppénzre kellett jönnöm)és szülésznőt is fogadtam: max. 60-at tudok adni az orvosnak.


Nyíregyháza szintén.

2016. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Budapest, program. császár. 100-at kért (én nem bántam, hogy megmondta, úgyis adnék, legalább nem kellett ezen agyalni)

terhesgondozás 7000 volt, és végül 120-at adtam.

2016. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Először is kérdezd meg a dokidat, lehet van tarifája.

Én mindkétszer megkérdeztem. Az első nem fogadott el pénzt, azt mondta, neki öröm a babákat világra segíteni. Így csináltattunk neki egy ajándékkosarat, amit szintén nagyon nehezen akart elfogadni. Sajnos nem sokkal később megváltozott a kórház vezetése és ő nem maradt ott, átment egy nyugisabb helyre,így már nem vezet szüléseket, pedig nagyon jó elismert, szakember :(

A másodikat így másnál kellett szülnöm (26. hétig ez elsőhöz jártam terhesgondozásra, de ugye szülés miatt választanom kellett mást), amikor őt kérdeztük erről azt mondta, hogy ő ezt nem szabja meg, ha valaki ad adjon annyit amennyit szeretne, ha meg nem szeretne adni, ne adjon. Végülis uh-ra az elejétől hozzá jártunk (sőt az elsőnél is az uh-okat ő kísérte végig), majd ugye a 26. héttől magánrendelésre jártam hozzá, és mivel szabadság alatt este kellett bejönnie hozzám (igaz csak pár órára mert gyors szülés volt), úgy gondoltam mindenképp adok. Mi 50ezret adtunk varratszedéskor (gátmetszés varratot szedett ki). Most a harmadiknál szintén ő lesz a doki, nem vettem észre, hogy keveselte volna az összeget. Mi közép magyarországon lakunk.

2016. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, ment a zöld kéz :)
2016. jún. 20. 16:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem mondta a doki hogy 80-120ezer, tud adni számlát is, magán.
2016. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2011 magánrendelés 5500\alkalom,havonta hívott,volt h gyakrabban.Császár lett 20ezret adtunk.

2015 magánrendelés 7500\alkalom.Alig voltam magánrendelésen,reneteget feküdtem kórházban,sokat foglalkozott velünk.Természetes szülés lett,nem akarta elfogadni a borítékot.40ezret adtam.

Mind2x ugyanaz volt az orvosom.

Ez egy kisváros

2016. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
EGY BÜDÖS FITYINGET SEM KELL ADNI.Ne haragudjon már a világ!Én nem adtam mégis megszületett a lányom hol élünk már vagy mi ez??????,,Eggyetlen orvos ha csak nem fogadott orvos mert az természetessen kéri a gázsiát,SENKI NEM FOG TŐLED PÉNZT KÉRNI.A SZÜLÉS AKKOR IS LEZAJLIK HA ADSZ VAGY NEM MÁRPEDIG NE HIDD HOGY KIVÉTELEZNI FOGNAK VELED AZÉRT MERT ADSZ PÉNZT.SEMMIT.NEM KELL A D N I!
2016. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!