Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pécsett tudtok ügyvédet aki a...

Pécsett tudtok ügyvédet aki a legjobb gyerekelhelyezés terén?

Figyelt kérdés
A 9 éves lányomat akarja az apja elvenni tőlem
2018. jan. 5. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Ez föleg nem az ügyvéden múlik, mivel az apának eleve kevesebb az esélye, és töled csak akkor veszik el, ha erre alapos ok van.


Ha bövebben kifejted, milyen alapon akarná elvenni töled, akkor meg lehetne mondani, hogy egyáltalán van-e rá esélye.

2018. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Ja persze, el akarj venni...el ne hidd már...


Az én anyám is ettől félt a váláskor. A kedves apukám válás után lelépett, és kb. mintha sosem léteztem volna, onnantól kezdve leszart. Csinált 2 másik külyköt aztán szevasz.


Feleslegesen rettegsz, a pasik nem törik magukat úgy a gyerekért, ahogy azt te szeretnéd.

2018. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Szabó Flórát jó szívvel ajánlom, nekem ő volt az ügyvédem, és mások is dicsérik. Akiről még jókat hallottam, az Dr. Kardos Edit.
2018. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Sajnos ő töri magát. Ugyanis akkor ha hozzá kerül akkor havi 90 000ft-tal lesz gazdagabb....

2018. jan. 5. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!