Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért folyik ki a pisi éjjel?

Miért folyik ki a pisi éjjel?

Figyelt kérdés
2.5 hónapos 6kilós kisfiam pelenkájából minden éjjel 1x kifolyik a pisi. 3-4 óránként kel, kicserélem mindig ha kell, ha nem. 3as pelenkát hordunk. Már 5 félét próbaltunk no name-től kezdve, liberón át, pamp.premiumig. Dms-t is próbáltam. A 2esből is kifolyt, kicsinek is láttam rá, ezért használunk 3ast. Fütyi lefele néz pelenkázáskor. Meggyőződésem, hogy talán tovabb is aludna kicsit, de erre felkel. Mit csinalhatok rosszul? Próbáltam hason, hanyatt, oldalt fektetni is.
2018. jan. 7. 02:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Én pamperst használtam mindkét gyereknél, akkor szokott kifolyni, amikor kicsi volt. A szélét a lábainál megigazítod pelenkázásnál? A gumis résznél kell kifele húzni.
2018. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!