Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? 05.20án voltunk...

Szerintetek? 05.20án voltunk együtt, peteéréskor, én ezt az szülés óta érzem, fáj, folyik stb.3napja pici szúrások, éjjel főleg és érzem a méhem, h ott van.

Figyelt kérdés
Eddig fog. Gátlót szedtem, ez az első hónap h nem. Lehet baba vagy csak a tabletta abbahagyása miatt érzem? Mikor teszteljek?
2016. máj. 30. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

mármint hogy mióta szültél, azóta érzed a peteérésed annak ellenére, hogy fogamzásgátlót szedsz?

ne haragudj, de ez így elég fura, hiszen a gyógyszer úgy véd, hogy nincs peteérésed... tehát nincs mit érezned

2016. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg...idiota megfogalmazás elnézést. Tehát már 2szer szültem,5éves a lányom. Azóta mindig megérzem a peteérést,ha nem szedek épp fog.gátlót. Utoljára máj 3án volt mensim. Ekkor hagytam abba a bogyó szedést. Máj 20án voltunk együtt,akkor volt peteérésem. A többi talán értelmes volt amit írtam :)
2016. máj. 30. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam semmilyen korai terhességi tünetem nem szokott lenni, de ez igen, amit te is írsz. Annyira érzem a méhem, hogy szinte a hasamra tudnám rajzolni :)) Az előző terhességemnél is éreztem. Most is érzem, remélem, ebből is baba lesz! :) Szurkolok, és írj majd, mi volt! :)
2016. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!