Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy deci sör árthat a magzatnak?

Egy deci sör árthat a magzatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne, hogy szerintetek a várandósság elején 1 deciliter sör árthat-e a magzatnak?

Hozzá tenném, hogy egyszeri alkalomra gondoltam.

Vagy az alkohol mentes árthat-e neki?(a benne lévő adalék anyagok miatt)

Illetve szerintetek mi az a mennyiség ami még nem árt és mi az ami már ártalmas?

Ti a várandósság alatt ittatok valamilyen alkoholt, ha igen mit és mennyit /hányszor?


(Nem vagyok várandós, csak érdekel)


Köszönöm a válaszokat előre is!


2018. jan. 8. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Miféle nő az aki sörözik? :O
2018. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem ittam és manapság nem is divat, ettől függetlenül valószínűleg 1 deci sör nem ártana komolyabban egy magzatnak, de én semiképpen nem kockáztattam volna meg, az alkoholmentes nem árt, adalékanyag meg mindenben van, majd ha teljesen tisztán étkezel akkor kell azon gondolkodni, hogy mennyire káros az alkoholmentes sör.
2018. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Az lehet, hogy nem éppen nőies, de ha nem rövidet akarok inni (amit amúgy is csak félévente egyszer szoktam, mert nem igazán szeretem), akkor msrad a bor smit nem szeretek, vagy a pezsgő, amit szintén nem annyira szeretek. A sörnek az ízét szeretem. De mindenkinek más az ízlése.


2. Köszönöm szépen a válaszod! Igazad van, mindenben van adalék anyag, sajnos még a bio dolgokban is.

2018. jan. 8. 17:03
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Mutima' milyen adalekanyag van a sorben....? Melyikben? Segitek: nincs, mert nem kell bele.


1 deci sortol biztosan nem lesz baja a magzatnak, az alkoholmentes sort meg direkt ajanlani szoktak a szoptatos anyukaknak, serkenti a tejtermelest. Szerinted karos az is?

2018. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Semmilyen alkohol nem ajanlott terhesen. 1 dl sem.
2018. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
1 decitől biztos nem lesz baja. Heti 1 deci vörösbort még szoktak is ajánlani én pl. ennyit meg is iszom de más alkoholt egyáltalán nem. Alkoholmentes sört iszom a baráti összejöveteleken az egyáltalán nem árt de soknak nagyon fura (inkább szr íze van), szerintem pl. csak a Heineken alkoholmentes söre iható a többit nem ajánlom.
2018. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
1deci sort minek inni?
2018. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
A magzatnak a rendszeres alkoholfogyasztás árt. Ha egyszer megiszol 1 dl sört, semmi baja nem lesz. Az alkoholmentes sört pedig szoptatás idején tényleg ajánlják, segíti a tejtetmelődést.
2018. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Én lehet, hogy rossz anya vagyok, de engem a terhesség nem tartott vissza attól (főleg nyáron, kánikulában), hogy a haverokkal megigyak 1-1 sört, vagy ünnepen koccintsak egy pohár pezsgővel.

Mondjuk lehet, ettől lett olyan szép a gyerekem :)

2018. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz ha megkívábod idd meg nyugodtan.
2018. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!