Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik terhesség előtt...

Anyukák akik terhesség előtt cigiztetek de aztán a baba miatt abba hagytátok, vissza szoktatok utána?

Figyelt kérdés
Mióta cigiztetek? Mennyi idő után szoktatok vissza?

2018. jan. 12. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
én terhesség előtt csak alkalmi dohányos voltam, terhesen nem szívtam, utána pedig visszaszoktam, és már rendszeresen dohányzom :( De az motivál, hogy hamarosan szeretnénk második babát, és akkor leteszem ismét.
2018. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Kb 5 éve cigiztem es szoptatás utan szoktam vissza

2018. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 éve cigiztem, igaz nem sokat, napi 4-5 szálat (33 évesen szültem, akkor hagytam abba amikor próbálkozni kezdtünk, 32 évesen). Nem szoktam vissza szerencsére, ennek 4 éve, azóta született egy második babám is. Már zavar is a cigaretta szag/füst.
2018. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sokáig, másfél évig dohányoztam. Már a terhesség előtt pár hónappal abbahagytam, onnantól néha-néha 1 szál. Terhesség, szoptatás alatt semmi, azóta kb havi 2 szálat ha elszívtam... Most újra terhes vagyok, a szagától is rosszul vagyok.
2018. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig azt hittem, fogok. Tizenéves korom óta cigiztem sajnos, a pozitív tesztnél azonnal letettem (addigra napi kb 3 szálra sikerült már csökkenteni). Szülés után 2 évig szoptattam, addig ugye nem lehetett, ennyi idő meg már elég volt ahhoz, hogy ne kívánjam. Rágyújtottam pár alkalommal, de nem esett jól, pár slukk után elnyomtam.
2018. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 éve cigiztem terhesség előtt, még teherbeesés előtt 1 hónappal leszoktam aztán meg is bírtam állni egészen 11 hónapos koráig, mikor gondoltam 1 száltól mi bajom lehet..

Sajnos ez olyan mint az alkoholistáknál, nincs olyan hogy csak 1-1 szál nem szokok vissza. De én míg nem cigiztem ugye majdnem 2 évig, rendszeresen álmomba dohányoztam , és 2 év alatt sóvárogva néztem a dohányzó embereket.

Amúgy gyerek mellett nem gyújtok rá, ez az elvem hogy ő nem szívja be a füstöt, mindig meg tudom oldani ezt a dolgot és ennek örülök .

2018. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség előtt 14 évig dohányoztam. a pozitív teszt utáni napon tettem le.

lassan 8 éve, de még mindig hiányzik. Csak azért nem szoktam még vissza, mert megfizethetetlenül drága lett (és hogy mondjam a gyerekemnek, hogy erre vagy arra nem telik, nem kap, mert drága, ha én közben dohányzom?)

2018. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam vissza, bár csak pár szálat szívtam havonta:) Sőt, a férjem is leszokott. Ennek 18 éve.
2018. jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Az első terhességemnél kb. öt éve dohányoztam, amikor jött a baba, és abbahagytam a cigizést. Szülés és szoptatás után újrakezdtem, így kb. egy év maradt ki (csak három hónapig tudtam szoptatni).

Utána 8 évig dohányoztam ismét, majd újra terhes lettem, abbahagytam, szülés után 15 hónapig szoptattam, aztán megint elkezdtem cigizni.

Nem örülök neki, hogy így alakult, de jelenleg egészen más dolgok foglalkoztatnak, mint hogy le kéne szokni a dohányzásról.

2018. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves koromtól cigiztem, terhesség előtt napi 1 dobozzal kb. 4,5 éve nem cigizek, 2. baba is megszületett már. Hiányzik még mindig, nem vészesen, de eszembe jut. Soha nem gyújtanék rá. Anyumnak mindig cigiszagú volt a keze, határozottan emlékszem rá, ezt nem tenném meg a gyerekeimmel.
2018. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!