Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan kismama, aki nagyon...

Van olyan kismama, aki nagyon vékony volt, de sikerül terhesség alatt felszednie annyit, hogy utána is megmaradt rajta?

Figyelt kérdés

Én ebben reménykedem, világéletemben szerettem volna teltebb lenni, imádom a mostani többletet és olyan jó lenne ha nem fogynék vissza.

Nyilván a baba súlyán kívül is híztam.


2016. ápr. 12. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia!Én 54 kilóval kezdtem, 70 voltam szüléskor, 64-el jöttem ki a kórházból, utána még lement pár kiló. Most 60 vagyok.
2016. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de én minden gyerekem után egyre soványabb lettem, pedig a gyerekek előtt nem voltam "nagyon vékony", csak simán vékony.

És ráadásul a melleim is teljesen elfogytak, két "szúnyogcsípés" van a helyükön, pedig B kosaram volt.


Most megint várandós vagyok, és én is abban reménykedek, hogy a szoptatás alatt majd egy kicsit teltebb leszek, legalább egy évre, de ha a tendenciát nézem, akkor utána még vékonyabb leszek várhatóan...

2016. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én az első terhesség után fogytam, a másodikat már 5 kiló minusszal kezdtem, felszedtem egy csomót, ami le is ment pár hónap alatt és megint fogytam. Állandó vas és mg hiányos voltam, kiderült, hogy lisztérzékeny vagyok (és már jópár éve az is lehettem).

Mióta diétázok, visszajöttek a kilók, már kicsit több is, úgyhogy végre figyelnem kell, mit és mennyit eszek :)

2016. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én 14 kg-t híztam, előtte normál alatti volt a testtömegindexem (=sovány, alultáplált). Most 5 héttel a szülés után olyan furcsán nézek ki. Pici pocakom maradt, de a testem soványabb annál, ahogy a terhességet kezdtem. Elég groteszk, sajnos muszáj lesz így a pocakomat is lesportolni majd, ha már lehet.


(Az nem tudom, számít-e, hogy nem szoptatok, így nem kellett az étkezésemre egyáltalán figyelni soha.)

2016. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1# hat kiló plusz, gratulálok, ennyi nekem is pont elég lenne. Én teherbeesés előtt hiztam végre, boldog párkapcsolat eredménye, de az émelygős idöszakban csúnyán visszafogytam.

2# Szerinted mitől fogytál? Nincs időd enni? Bizakodj, hogy most talán hízol.

3# nekem is van ételintoleranciám, még gimisen sokat szenvedtem vele, akkor én is fogytam, de családi alkat is a vékonyság nálunk.

2016. ápr. 12. 10:14
 6/15 anonim ***** válasza:
Milyen ételintoleranciád van? Orvos mutatta ki? Diétázol is?
2016. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

42-vel kezdtem a terhességet.

53-mal szültem.

8 hónapos a baba 2600-tal született és màr csak 44 vagyok :(

Én is szerettem volna legalàbb 47-nél megàllni, de az első hónapokban nem sok időm volt enni....

Mist próbàlok rendszeresen enni hátha felcsúszik 1 pàr kiló

2016. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30 kilót híztam,kis vékonykán kezdtem,de mid lement :(
2016. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
170 cm / 49-50 kg voltam terhesség előtt. 20 kg-t híztam, és 55-56 kg maradtam. Második terhességkor 10 kg ment fel rám, szóval ugyanannyi voltam mint az első terhességnél, és szülés után ismét 55-56 kg maradtam, ez 2 éve volt, még mindig nem fogytam le szerencsére, tartom az 55-56 kg-t. Én ennek nagyon örülök, terhesség előtt nagyon vékony voltam és sehogy nem sikerült néhány plusz kg-t felszednem.
2016. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Biztos belejátszik az is, hogy szoptatósan diétáznom kellett, mert ételallergiásak a gyerekeim, de én mindig úgy éreztem, hogy a kevés alvás az, ami engem igazán "fogyaszt", és míg korábban 8-9 órát aludtam egyben, addig ez kb. 8-9 éve már nincs így.

Ebben továbbra sem lesz változás szerintem, sőt. :)

A másik, hogy most diabétesz miatt diétázom végig a terhességet is, szóval lehet hogy alig jön majd fel egyáltalán valami, amit "meg lehetne tartani".


De azért optimista vagyok, nem fogok megszűnni... :D

2016. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!