Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtervezett baba neme, bejött?

Megtervezett baba neme, bejött?

Figyelt kérdés

A neten már mindennek utánna olvastam, hogy készülnek a kislányok és társai. Van már egy kisfiam, mivel 2 gyermeket szeretnénk nagyon boldog lennék ha a második kislány lenne.

Ez a hónap már baba projektes, kiváncsi vagyok aki befolyásolni akarta a kisbabája nemét, hogy járt sikerrel?

Gondolok én arra pl kislány esetében, hogy peteérés előtt 2-3 nappal voltak együtt, sok szex előtte, a férfinak forró fürdő előtte, “lány” étrend kialakítása, pozitúrák stb.

Volt aki próbálta és bejött? (Vagy épp nem?)

Válaszotokat köszönöm.



2018. jan. 12. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Nincsenek ilyen praktikak.
2018. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a lányunkkal peteérés előtt pár nappal voltunk együtt, a fiunknál a peteérés napján, gondoltuk próba-szerencse. Bejött mindkétszer, más trükköt nem alkalmaztunk.
2018. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

De, vannak, Czeizel elmélete elvileg 70 százalékos, guglizz rá.


Én nem próbálkoztam ezekkel, viszont mivel egyéb okból nőgyógyászati kontrollra kellett mennem abban a hónapban, mikor megfogant a lányom, utólag pontosan tudtam, mikor volt peteérésem, mert mondta a doki, hogy épp akkor. És hát úgy alakult, hogy 4 nappal peteérés előtt tudtunk utoljára együtt lenni, még mondtam is, hogy na akkor biztos nem most hoztuk össze a gyereket. És de, és lány lett, tehát Czeizel elmélete bejött, miszerint a lány spermiumok lassúbbak, de tovább élnek, ezért ők tudnak várni napokat a petesejtre. A fiúk zöme gyorsabban odaér, de jellemzően max 2 nap alatt elpusztulnak. Ez az oka annak, hogy peteérés napján +/- egy nap pedig elvileg fiúk fogannak, ha pedig korábban van együtt a pár, akkor lányok.

Nálunk ez bejött, bár nem direkt csináltuk.

2018. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Akkor csak a peteérésre lehet alapozni.

Remélem nálam is bejön. :)

Annyi nálam is biztos hogy kisfiam peteérés napján fogant. :)

2018. jan. 12. 23:53
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Mi is a Czeizel-féle elmélettel ,,gyártottunk" másodjára fiút. Az első kislány lett.
2018. jan. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel az elmélettel az összes lombikos baba fiú lenne.
2018. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, javíts ki, ha tévedek, de a lombik esetében közvetlenül a petesejthez kerülnel eleve a spermiumok, nincs "verseny", hogy melyik ér oda előbb, és várni se kell senkinek.
2018. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Fiam már 5 éves lesz nála már nem emlékszem hogy volt. Most vagyok 13 hetes terhes pont peteéréskor voltunk együtt és elvileg kislány.
2018. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Norman Bates ***** válasza:
100%

Fiut szerettunk volna, ovu teszteltunk, jokor voltunk egyutt es megis kislanyt varok. Lehet probalkozni, de nincs ra garancia, nekunk sem jott be :/

(29 hkm)

2018. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát... gondolom veszíteni való nincs, de nagyon remelem, hogy bejön.

Gratulálok a kisbabákhoz! :)

2018. jan. 13. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!