Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ajándék lehet...

Szerintetek jó ajándék lehet egy kétéves gyereknek egy mágneses rajztábla?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi voltam nekem minden vágyam volt egy ilyen tábla, szerintem jó ötlet, szerintetek?
2018. jan. 14. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen! A kisfiam most januárban tölti a kettőt, karácsonyra kapta, minden nap sokat rajzol és rajzoltat rajta. Ez lett messze a legsikeresebb karácsonyi ajándéka. 😊 Előtte papírra rajzoltunk, ezt sokkal jobban szeretem én is.
2018. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó! Az unokaöcsémnek szeretném majd megvenni. Próbálok mindig egy picit ötletesebb, különlegesebb ajándékot venni Neki, akkor ennél az ajándéknál maradok! :) Köszönöm szépen! :)
2018. jan. 14. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Az én lányom is most kapta karácsonyra. Szintén 2 éves. Nagyon szereti, csak egy kicsit nagy még neki. Csak az alján tud még rajzolni 😊
2018. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Mikulásra vettünk a másfél évesünknek. Nagyon szeret firkálni és sokszor kéri, hogy rajzoljunk neki mi is.
2018. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz részemről! :)
2018. jan. 14. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen, mar kicsivel 1 eves kora utan kapott, nagyon szerette, nemsoka ket eves, mostanaban csak ritkan kerul elo.
2018. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Bizony jó! :) nálunk most került elő, 4 éves most a fiam, hurcolja magával mindenhova.. a miénkhez van ilyen nyomdaszerű is, egy időben elkallódott mindkettő, egy kör és háromszög, de megtaláltam, és azóta újranyomja vele a gyerek.
2018. jan. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!