Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 14 év körüli lányotok mit kap...

14 év körüli lányotok mit kap karácsonyra?

Figyelt kérdés

2017. dec. 19. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Könyvet, ruhát, hátizsákot, kölyök kutyát
2017. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Füllbevalót egy komolyabbat

Tabletett

Új wifi routert

Könyv vásárlási utalványt

2017. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk sminkcuccot (konkrétan pl. ezt is: [link] ) és ruhát mert azt kért és mostanában más nem is érdekli. Új iphonet kapott volna amúgy ha azt kap amit a legjobban akar de azért ne vicceljünk már. :D
2017. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Kíváncsi vagyok arra hogy a lepontozó(k) az ilyen korú rokonának mit ajándékozott és annak fényében hogy "haszontalan" a válaszom -> vagyis az ajándék kinek a rokona lesz boldogabb azzal amit kapott. Az ilyen tuti vagy rohadt csóró és irigységből pontoz le vagy pedig van olyan álszent, hogy azt mondja az Egri csillagokat ajándékozta meg egy pár általa kötött kesztyűt és a gyerek kiugrott a bőréből örömében... Hát az én rokonom nem ez a típus, úgyhogy azt kapja amit írtam és a seggét a földhöz fogja verni ha el nem ájul a boldogságtól akkor is ha ezt itt valaki(k)nek nagyon fáj, sajnálom. :((((((((
2017. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy tvt a szobájába és egy parafatáblát.
2017. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Mivel annyira akarta így egy iphone 7 plus-t ( 50000 ft-t adott bele mert azert valljuk be magyon draga az a telefon) 10 könyvet illetve sminkes dolgokat ( korrektor, rúzs, szemöldök rajzoló készletet vagy mit, és smink szivacsot) ruhákat és vásárlási utalványt , és rokonoktól pénzt és szintén utalványt a ruhaboltokba és tőlünk könyv utalványt is

14L anyukája

2017. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyakláncot és aquarell ceruza készletet vettem, kap még valamennyi pénzt is.

Én nem vagyok híve a ruha ajándékozásnak, mert gyerekkoromban utáltam, hogy az egyébként szükséges darabokat ünnepekre kaptuk.

2017. dec. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. dec. 23. 17:32
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Én tavaly voltam 14. Én karácsonyra Chloe parfümöt, Pandora ékszereket, Michael Kors táskát egy festőállványt és festékeket, Thomas Sabo nyakláncot, színházjegyet és londoni utat kaptam.
2018. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, és chanel és dior sminkcuccokat!
2018. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!