Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka akinek...

Van olyan anyuka akinek nincsen vagy nem igazan vannak olyan baratai akikkel osszejar? Esetleg aki egyedul erzi magat?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 09:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#8 vagyok! A fő problémájuk az volt, hogy állításuk szerint nem tettem meg mindent azért, hogy ne apadjon el a tejem, pedig a homeotol, a teáig, sörig stb. mindent megtettem! 😢 1-2 barátomnál kifejezetten kifogás volt a gyerek, mondván már nem lehet úgy szórakozni mint előtte! Igen tény más fajta programokra megy ilyenkor az ember, de attól még ugyanúgy tudunk szórakozni! Sőt még talán jobban is!😛😉 Sajnos én nem vagyok Veszprém megyei!😞
2018. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

4es vagyok

Szerintem az ilyen emberekkel foglalkozni sem kell, annyit sem érnek. egy barátnak ilyenkor is mellettünk kéne állnia, nem csak ha buli stb van. :)

2018. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igy van milyen barat az ilyen? Neki majd nem lessz gyereke talan sose? Nem vagyok rosszakaro tipus de tudom kivanni az ilyen embereknek eljek att amit mi ilyenkor.Rohely hogy valaki a gyereket talalja kifogasnak:( Nekem halaisten szupi parom van aki szkott vigyazni csengere ha elmegyek valahova. De mostmar ritka mert nincs kivel😅:( nekem 2 battyam van. De kisebbikkel es a szuleimmel abszolut nem tartjuk a kapcsolatot.Parom rokonai se jonnek surun. Szoval magunk vagyunk.De ez hosszu story..:) Es 4es te melyik telepulesen elsz:)? En ajka
2018. jan. 15. 17:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Mikor kiderult, hogy jon a baba, akkor latszott, hogy nem sokaig lesznek mellettem a hu de nagy baratok. Aztan igy lett. A legjobb baratnommel is kb 2es fel honapja nem beszeltem, de csak azert mert mikor neki kellett valami szamithatott ram egyszer kertem a segitseget es nem kaptam meg, aztan ugy voltam ha keres beszelunk, ha hem igy jartam. Hat tenyleg igy jartam. Egy maganyos 7 honapos kislany anyukaja.
2018. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#8 vagyok! Kedves utolsó, ezzel nem vagy egyedül! Sok barátom volt nekem is akiket ha én nem kerestem akkor ők sose hívtak, aztán persze mindig jött a "haj de rég beszéltünk, úgy hiányoztál" szöveg! Most már rájöttem jobb így! Rossz egyedül, de talán jobb mint egy felszínes barátság, amibe te mindent bele adsz aztán nem kapsz semmit!

Kedves kérdező! Igen ezek azok a barátok akiknek sosem lesz gyereke, vagy csak nagyon későn! Mára már nem sajnálom, hogy lemorzsolódtak talán jobb is így! Ugyanolyan helyzetben vagyok mint Te! Szüleimmel és a testvéreivel nem beszélünk, anyósomèk hála az égnek ritkán járnak, csak "mostohaapósom" miatt tartjuk a kapcsolatot! Egyedül sógornőmmel vagyok nagyon jó viszonyba, vele mindent megtudok beszélni, de az mégsem olyan mint egy nem rokon barát! Vèrszerinti apósom hála az égnek nagyon normális, segít ahol csak tud, de sok munkája miatt ritkán tudunk találkozni! Kitartást mindenkinek! 😊

2018. jan. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!