Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi olyan nő...

Szerintetek mennyi olyan nő van, aki azért nem vállal egyáltalán, vagy csak későn gyereket, mert egyszerűen nincsen kivel?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Azt nem tudom, hogy mennyien vagyunk, de én ilyen vagyok. A mostanival jól elvagyunk, de gyereket neki nem szülnék. Több olyan volt, előtte akinek inkább szültem volna. Neki nem fogok, és szerintem ez a kapcsolat nem is lesz sírig tartó, de összességében jobb mint az eddigiek voltak.

35/N

2017. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikát nem tudok, de körülöttünk elég sok. A férjem 36 éves, a vele egyidős barátai közül kettőnek van csak gyereke. Két lánynak nincs komoly kapcsolata se hozzá, két srácnak van és már rajta is vannak de nem jön a baba régóta. Keresztapámnak sincs, ő nagyon sokáig agglegény volt, végül talált párt de sajnos nekik sem jön össze, ők már közel az 50-hez ki is csúsztak belőle hogy legyen. Nővéreméknél sincs gyerekkori traumák miatt.
2017. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rengetegen vannak és persze nem csak nők.

Bár attól függ mi számít későinek. Ma 40felett gondolom csak későinek, 50 felett nagyon furcsának. A környezetemben is rengeteg 35 körüli nő van akinek nincs gyermeke, többnek párja sem.


Mi 8 éve vagyunk együtt (szóval szerintem sokáig vártunk) és most szeretnénk babát de még nem jött össze, ez a 4 hónap. 27N 30F vagyunk.

2017. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok :(
2017. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsés vagyok, mert 18 éves koromban megtaláltuk egymást a férjemmel, de ha ő nem lenne, őszintén szólva fogalmam sincs, lenne-e más. Óvónőként csak nő kollégákkal találkozom, a hobbim során kialakult csapatban vagyok, bulizni nem járok... Szóval ha nem jöttünk volna össze akkor a férjemmel, valószínűleg még nem lenne gyerkőcöm, pedig egyébként 20 éves koromban kezdtünk neki az elsőnek. :)
2017. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok ilyen van. Én is ismerek többet is, aki nagyon szeretne, de pasija sincs. És nem is nagyon tűnik úgy, hogy lesz.
2017. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5-6 ilyen ismerosom van, 34-42 ev kozotti nok akiknek nincs meg gyerekuk de jelenleg parjuk se.
2017. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap làttam egy statisztikàt,mely szerint a 35-44 éves korosztályban,32%-nak nincs semmilyen kapcsolata.Ebből kiindulva sajnos biztos sokan lehetnek.
2017. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nem sok ilyen van. Aki akar az megoldja. Inkább az a jellemző, hogy sokan várnak és várnak... Jobb munkára, több pénzre, szebb házra, jobb társra stb mondogatják, hogy majd ha minden ideális akkor talán.. Na ők igazából nem vágynak még gyerekre. Aki igazán vágyik rá az szinte mind megoldja.
2017. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%
Én inkább az ellenkezőjét tapasztalom a környezetemben. Vannak akiknek viszonylag jó és stabil kapcsolatuk van és nem akarnak (még/egyáltalán) gyereket, illetve akiknek sose jön össze a normális kapcsolat de gyerek mindig fogan valamelyik aktuális kudarcból. Szóval inkább vállalnak egyedülállóként/rossz kapcsolatba, mintsem hogy várjanak egy normális stabil kapcsolatra.
2017. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!