Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Paranit fejtetű riasztó...

Paranit fejtetű riasztó spray, hatásos?

Figyelt kérdés
Kisfiam ovijában tetű járvány van. Eddig mi megúsztuk szerencsére. Vettem Paranit megelőző spray. Van aki használta/használja? Hatásos tényleg? A tájékoztató szerint minden reggel be kellene fújni a haját. Ma reggel csináltam először. Hát az hagyján, hogy a szaga az valami irtózatos, de összeállt/ragadt a gyerek haja mintha vizes volna, és olyan is maradt. Akik rendszeresen használják, azoktól kérdezném, hogy túl sokat fújtam? Vagy ettől mindenképp ilyen lesz? Esetleg más hatásos megelőző szer?
2018. jan. 22. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem túl sokat fújtál. Mi használjuk, kb. szeptember-október óta (akkor volt tetves kislány a csoportban). Nem kapta el, de hogy ez a spraynek köszönhető, vagy annak hogy gyorsan kiszűrték a kislányt és lekezelték, azt nem tudom.
2018. jan. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!