Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ahol veszett már a gyermeknek...

Ahol veszett már a gyermeknek valami szeretett dolga mennyi idő után törödött bele a kicsi?

Figyelt kérdés

Ma elvesztettük kisfiam szeretett hátizsákját, többször végig mentünk arra amerre jártunk, kérdezgettem a boltokat hátha le adta valaki. A kisfiam még most is elpityeredik ha eszébe jut. Nem tudom hol kereshetném még.

Ti ha elvesztetettek valamit mennyi idős volt akkor a kicsi, mit vesztett el és mennyi idő után tudta "elfelejteni"?


2018. jan. 23. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer hagytunk el egy babat, kb. 2,5 eves koraban, de ahhoz nem kotodott tulsagosan, nem emlegette.

De. Cumi pl., elvettuk tole, kb. 3 nap pityergett, utana semmi

2018. jan. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hét évesen elhagytam a pónimat. Tudtam, hogy hol veszett el, de nem mentünk vissza érte, mert rohanni kellett haza.

Húsz év telt el, de most is emlékszem rá. :-)


Nálunk a gyereknek rongyjátéka volt. Az nem elveszett, csak annyira tönkrement a használatban, hogy már a sokadik varrás sem segített rajta. Azt "elvesztettük". Van azóta más kedvenc, de néha azért eszébe jut, hogy nem lett meg a másik? Mert neki úgy hiányzik. De már nincs belőle sírás, ahogy írtam, van helyette új favorit.


Ti esetetekben, nem próbáltátok meg fészre kiírni? Rendszeresen szoktam ilyen hirdetéseket látni, találtam-elvesztettem valamit, nekünk érték, osszátok.

Egy próbát megér, hátha valaki felvette és hazavitte.

2018. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedvenc nem szerencsére. Szerintem is tedd ki FB-ra, ha fent vagy.
2018. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!