Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi korkülönbségnél vettél...

Kicsi korkülönbségnél vettél a 2. gyermeknek új textílpelenkát vagy a nagytól megmaradtakat használtad?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vettem újat. Kimostam, kivasaltam, úgy "steril" újra. Az enyémek nem szürkültek meg.

A harmadiknak sem fogok újat venni...

2011. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vettem újat. Kár is lett volna a 2. Babán szinte sose bukott így csak tanácsadásra használtuk.
2011. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vettem újat,teljesen felesleges lett volna.
2011. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az enyémek is teljesen épek, 1-2 darab elszineződött, azt majd használom másra. Nem gondoltam, hogy veszek újat, csak nem akartam igénytelennek tűnni, elvégre látszik, hogy már volt használva, még ha nem is sokat.
2011. szept. 3. 14:25
 5/9 anonim ***** válasza:

nálunk még csak úton van a kistesó. nem fogok újat venni.

én pelusozom is textilbe, azokat továbbra is használja majd pelenkának, a büfis pelusokat is használni fogja a tesó (meg vannak jelölve). szerintem épp ez az előnye a textilpelusnak, hogy újrahasznosítható.

2011. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

és akkor mi van ha használt és kicsit elszíneződött? ha zavar akkor azt használd otthon és a szépet vidd magaddal a rendelésre pl


amúgy nekem 9 év van a legkisebb és a legnagyobb között de nem vettem újakat mert anno vagy 20db vettem még az első gyereknél szal maradt "új " is


de régieket sem dobtam ki jó volt az még másra :-)

2011. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem fogok újat venni
2011. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi azt használtuk ami a most 26 éves sógornőmé volt babakorában.
2011. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi eleve örököltük, egy darabot se vettem.

Illetve "igazit", amit tényleg pelenkának használunk. Mindet örökli majd a kistesó:)

2011. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!