Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik magánkórházban terveznek...

Akik magánkórházban terveznek szülni vagy szültek, előre elhatároztátok és már erre spóroltál vagy?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk nem mindenki milliomos, de nyilván attól még szülhet magán klinikán. Ti előre évekkel előtte elhatároztátok, hogy ott és kész és erre raktátok félre a pénzt, illetve a babás dolgokhoz? Vagy család is besegített kifizetni a 500-600 és még több ezreket?
2018. jan. 26. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Én a Róbert Károlyban tervezek szülni, már évekkel ezelőtt megbeszéltük a párommal.

Gyűjtünk rá persze, mert nem vagyunk milliomosok. De a weboldalukon fenn van az árlista, emlékeim szerint 400 ezer körüli az ügyletes orvos ügyeletes szülésznő párosítás. Még egyelőre nincs úton a baba, idén év végén akartunk belevágni de most egy nőgyógyászati műtét miatt lehet csak jövő évben kezdjük.

2018. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Miután tehes lettem nem nyúltam az ep számlámhoz amire a munkáltató utalt, abból bőven kijött.
2018. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem sokat segít a válaszom sőt.de amikor megkötöttem a betegbiztosításomat akkor mondta az ügyintéző ,hogy abbam a biztosítási csomagban benne van az is ,hogy ha terhes leszek akkor egy Pesti magánkóházban ingyen szülhetek.( 2 gyermekem van már de egyikőjük sem ott született ,mert messze lakunk )
2018. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló akkor sok sikert. Köszönöm a válaszokat, igazábol még a 16 évemmel nagyon nem érint a téma. Kíváncsiság és mivel a jövőben azért szeretnék én is családot és most úgy igazán elkezdett érdekelni ez a téma.
2018. jan. 26. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
3as milyen biztositas ez? Azért érdekelne mert tervezünk még egy gyereket de nem akarok megint a megyeiben szülni..ebben minden benne van?
2018. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem a 3as vagyok de én is ezt akartam javasolni, nekem az uniqa med help biztosításom volt, (meg mêg van is), az is térít ilyeneket is.
2018. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Nagy hülyeség ilyenre spórolni. Mert ha spórolni kell rá akkor nem neked való a magán kórház.


Emellett én semmi pénzért nem mennék magán kórházba. Ugyanis sokan nincsenek azzal tisztában, hogy a magán kórház csak az egyszerű eseteket vállalja. Ha komolyabb komplikáció adódik akkor mész azonnal mentővel állami kórházba.

Na ezért sokkal jobb szerintem ha eleve egy jól felszerelt, felkészült állami kórházban kezdünk. Persze fogadott orvossal.

2018. márc. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na es tudnal ajanlani "jol felszerelt" allami korhazat? erdekelne sokunkat :D:D:D:D:D
2018. márc. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Te tudnál ajánlani olyan magán kórházat Magyarországon ahol van PIC? Vagy ahol egy komolyabb komplikáció esetében is el tudnak látni és nem pedig mentővel, további kockázatnak kitéve szállítanak egy államiba?

Van jó állami, de kell egy jó fogadott orvos is. Sajnos ma így működnek a dolgok. Van fizetős egy ágyas szoba is államiban több helyen.

Vannak elpusztult kórházak. De vannak nagyon szépen felújított kórházak, szülőszobák is.

2018. márc. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Vegeredmenyben igy is ugy is fizetni kell akarhol szulunk😂😂😂
2018. márc. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!