Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés magánkórházban?

Szülés magánkórházban?

Figyelt kérdés
Te vagy ismerősöd szült magánkórházban?Miért magánra esett a választás? Milyen volt? Melyikbe?Mennyibe kerül?
2010. nov. 22. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én.Az orvosom (meddőségi) ott szülesztett.Nagyon jó.Károly Róbert.280.
2010. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Telkiben szeretnék, ára attól függ, hogy császár lesz vagy sima. A sima (most nem emlékszem pontosan) olyan 530 ezer körül van, plusz az EDA 80 ezer. Plusz ugye a terhesgondozás. Persze, lehet, hogy van, aki megspórolja és nem oda jár terhesgondozásra, nem tudom.

Végigjártam, utánaérdeklődtem az összesnek, Róbert nekem sima kórháznak tűnt, de olyan is az ára. Van még Budán valami kórház, azt nem néztem meg, valamiért nem teszett, meg nem hallottam róla semmit.

A Roset is néztem, annyira nem tetszett, mert egy irodaházban van és sok más apróság is. Amúgy ott is olyan Telkis árak vannak, talán picivel több, ha terhesgondozásra oda jársz, de általában, aki ott szül, odajár. És mivel új még, kevés visszajelzést hallottam még.

Meglátjuk, milyen lesz a Telki, néhány ismerősöm ott szült, így sok jót hallottam róla.

2010. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább becsülöm azt aki magánkórházban szül,mint azt aki otthon.Ez az igazi alternatíva a kórházi problémák kiküszöbölésére,nem pedig az otthon szülés.Hajrá!
2010. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!