Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek nincs nagyszülői...

Akiknek nincs nagyszülői segítség, hogy mozdultok ki apával?

Figyelt kérdés
Egy városban lakunk anyáékkal, de dolgoznak. Nyár óta nem voltunk sehol kettesben..hogy oldjátok meg?
2018. jan. 27. 09:14
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
50%

De megéri. Mert gondolom, máskor is mennétek.

Ismerősi körben érdeklődj, ismernek-e megbízható személyt, diáklányt, aki egy kis zsebpénzért felvigyáz.

2018. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
57%

3. vagyok, nálam 8 és 10 órákat dolgoznak. De tovabbra sem minden nap.....bár nekünk nincs igényünk a bulizásra, ott tudnanak aludni a gyerkőcök a szüleimnél.



u.i.: a "sehogy" válaszok 100%-osak......magyarul s sorstársakat vki felpontozza, akiknek jobb azokat meg le? Irigy vagy, lepontozó? Nőjj fel!

2018. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen mindegy, hogy mennyi szabadidejük van a nagyszülőknek, ha valamiért nem vállalják el a gyereket, vagy nem olyanok, akikre rá lehet bízni. Az én anyósom nyugdíjas, de soha nem vigyáz a gyerekünkre és másban sem segít. Apósom segítene, rá viszont nem merem bízni, pedig már majdnem 6 éves a lányunk. A szüleim messze laknak. Szerintem bébiszittert sem egyszerű találni. Nyilván nem bízom idegenre a gyereket, ismerős pedig nincs. Mondjuk nekem ez nem probléma.
2018. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg baratnő vagy jó ismerős?
2018. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
67%
Mennyi idős a gyerek? Nincs hasonló korú kis barátja, hasonló szülőkkel? Mert még azt tudnám elképzelni, hogy egymásnál ott alszanak, nekik is élmény, és nektek is. De ha kicsi még, akkor ez nem működik. Babysittert, rokonokat már írtak előttem. Szóval, ha ez sem jó megoldás, akkor annyi maradt, hogy megvárjátok, míg nagyobb lesz.
2018. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
40%

12-es miért kell örökké provokálni, és szítani a feszültséget?? A hogyan mozdultok ki kérdére a sehogy is egy válasz akár tetszik ez neked, akár nem.

Ha meg te ki tudsz mozdulni, akkor örülj neki, és ne másokat bánts. El nem tudom képzelni mitől jobb az életed, így, hogy a "sehogy" válaszolókat pocskodiázod, irigyezed. Inkább neked kéne felnőni, de legalábbis értelmes elfoglaltságot tlálni magadnak, mert ez a viselkedés elég ciki.

2018. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

Örülj magadnak 12-es, ha ennyire nagyra vagy ezzel! Szép és jó, mások is örülnének neki, de ez van! Nem kell bunkónak lenni és fitogtatni, hogy te mennyivel szuperebb vagy, mert te megoldod.

Most pénteken is mentünk volna a kocsonyafarsangra, utána pedig beültünk volna egy szórakozóhelyre barátokkal, de anya délelőttös, 4kor kelnie kell, és apa is nappalos, 4kor kelnie kell. Múlt héten 3 időpontot is mondtam, hogy mikor szeretnék suliba menni és, hogy tudnának e vigyázni a gyerekre, de anya délutános volt, apa meg éjszakás... és ő vezet, muszáj pihennie.

2018. jan. 27. 12:46
 18/47 A kérdező kommentje:
Noha igaz, apának van 2 nap pihenője, de abban a 2 napban nagymamámnak segít, mert nagypapámnak stroke-ja volt és otthon ápolják.
2018. jan. 27. 12:47
 19/47 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem egy barátnőm van, ő is Pesten, akik meg barátaink, azokkal mozdulnánk ki.
2018. jan. 27. 12:48
 20/47 anonim ***** válasza:
57%

Már bocsesz de az a hányinger, hogy lepontozza valami barom azokat, akik ki tudnak mozdulni!! Ennek oka van, hisz hasznosabb ha leírja valaki hogy ő hogyan oldja meg a kimozdulast, mint aki odaveti hogy sehogy!


Bocsika, de egy "sehogy" az mi búbánattól HASZNOS válasz??? Akik kimozdulnak MIND leírták, hogyan. Gondolkozzatok már legalabb egy picikét!!!

2018. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!