Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy nem felejtitek el...

Ti hogy nem felejtitek el beadni a vitamint a gyereknek?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen elfelejtem. Fel van írva a hűtőre, az ajtóra és kint van a polcon a vitamin. Látom, elolvasom, egyet fordulok és elfelejtem. Gyógyszert még soha nem felejtettem el beadni. Olyan hülyének és felelőtlennek érzem magam.
2018. jan. 31. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az esti rutin része a vigantol. Ezt kap most,3 cseppet. Amint megyünk vacsorázni,már viszem is. Mindig az első falatra teszem,mert azt biztos,hogy megeszi :). Amúgy 22 hónapos.
2018. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Építsd be valahova. Pl nálunk a vacsihoz amit iszik, abba megy a cebion csepp. (Ilyenkor nem tejes alapút iszik.) Vigantol nálunk is esti rutin. Most szed multivitamint is, reggel kell, éhgyomorra, öltözködés után szoktam. Bár ez még új, tuti nálunk is kimarad majd néha.
2018. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is állandóan elfelejtem. Mivel a reggel az rohanás, ezért valahogy sokszor kimarad, és csak este van lehetőség rá, amit szintén elfelejtek.
2018. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is beépítettük a napirendbe, így szinte sosem marad el (nyilván volt már rá példa párszor, de az meg nem a világ vége).


Vacsora-fürdés-vitaminosztás (még a kádban megkapja)-fogmosás-estimese-alvás


Évek óta ez az esti rutin nálunk.

2018. jan. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is néha elfelejtem, nincs abban semmi ez csak vitamin :)
2018. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is este adom neki. Fürdés után, nálunk az öltözködésnél van. Eurovit d-vitamin, 2 csepp, utána pelenkázás, öltöztetés, cici, alvás. Nagyon ritka ha elfelejtetem.

Te is próbáld beépíteni valahova.

2018. jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintúgy,fürdés után mikor öltöztetem fel apja hozza is a vitamint, nincs elfelejtve hiszen valamihez kötve van a dolog.
2018. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kint van a kávésdoboz mellett. Mivel kávézni biztos nem felejtek el, így nem fogom elfelejteni a vitamint se.
2018. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat. Az esti kádban evés jó ötlet, odateszem a fogkrém mellé. Fogat mosni nem felejtünk el, mert azt követelik a lányok is!
2018. jan. 31. 10:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Én letettem a kávésdoboz mellé, és reggel míg fő a kávé, beadom a lányomnak.

Eddig még nem cseréltem össze, bár a kotyogósba került belőle kómásan :D

2018. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!