Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » NYára be veszik a gyereket...

NYára be veszik a gyereket bölcsödébe?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz,nálunk Debrecenben van bölcsödei ügyelet.
2010. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szoktak nyáron kezdeni, mert a legtöbb helyen kb 1 hónap szünet van. Nálunk legalább is így lesz, július közepétől augusztus közepéig. Van ugyan ügyelet, de csak egy hétre lehet oda vinni, ez a szabály. Meg nem is nagyon javasolják, mert ott csupa ismeretlen gondozónő van, plusz lehet, hogy a város másik végébe kell vinni. Meg szerintem egy hétre nincs is értelme.

Szóval a legtöbb helyen ősszel szoktak kezdeni a gyerekek.

2010. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám június elején kezdett volna, de augusztustól veszik be. Azt mondták, hogy nyáron nincs kezdés. Év eleje, vagy ősz...közben oldja meg az anyuka ahogy akarja...hát én viszem magammal dolgozni, van egy tárgyaló kanapéval talán ott alhat majd napközben.
2010. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!