Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15/16 kg-os,105 cm-es 3...

15/16 kg-os,105 cm-es 3 évesemnek milyen gyerekülést vegyünk?

Figyelt kérdés

Akarunk neki venni egy új ülést, de elbizonytalanodtam.

Amit a kora, mérete alapján ajánlottak, az pl a Römer kidfix, viszont annak ugye nincs belső bizt.öve, meg nem látom olyan masszívnak, mint amit még néztünk (Maxi cosi tobi). Az eladó szerint a Maxi Cosi Tobi nem lenne jó, mert kb 1 év, és kinőtte (18 kg-ig jó), én meg úgy érzem, látom laikusként, hogy az maszívabb, van belső 5 pontos bizt.öve, és ha az egy esetleges ütközésnél nagyobb biztonságot ad, akkor nem érdekel, hogy egy éve után cserélni kell, de addig is nagyobb a biztonságérzetem.

Ki milyet javasol, ti milyet vettetek?



2018. febr. 2. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak 9-36 kg-os ülèsek, azoknak van belső öve. Nekünk is olyan van (Recaro young sport), 3 èvesen mèg a belső övvel kötöttük, most 5,5 èves a fiam, már jó ideje az autó övèvel használja.
2018. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 évesnek még mindenképp belső öves kell. Ha neked nem gond, hogy 1 év múlva cserélni kell, akkor vedd a Tobit mindenképp, fő a biztonság. A 9-36kg-s üléseket is érdemes lenne megnézned.
2018. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9-36-os Cybex Pallas isofixes ülésünk van. Még pajzzsal használjuk. Imádom, mert nem kell állítgatni és nem tud kibújni belőle. A nagyobbik lányomnak belső öves ülése volt, akármennyire belekötöttem, kivarázsolta a felső testét. Pedig márkás volt az is (Römer).
2018. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Annyi tuti, hogy olyat keresek, ami adac teszten minimum jó értékelést kapott.

Futok még egy kört a döntés előtt.

2018. febr. 3. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!