Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes tornamatra...

Szerintetek érdemes tornamatracot venni az 5 és 9 évesemnek, vagy hülye ötlet?

Figyelt kérdés
Tudjátok, amik a sulikban is vannak. A kicsi tornára jár, de a nagy is nagyon szeret kézenállni, bukfencezni.
2017. nov. 16. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó ötlet!

Nekünk a gyerekszobában van gyűrű felszerelve, imádja a lányom, meg az összes vendéggyerek!

2017. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem mert ezzel csak bíztattod a hülyeségre
2017. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy biztatod! Szerintem is nagyon jó ötlet! A torna, mozgás, ugrálás minden korban nagyon szükséges és hasznos, fejlesztő!
2017. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Akkor inkább trambulint vagy létrát (bordás fal volt a neve?) esetleg egy kötelet amire mászhatnak. Bukfencezni a sima szőnyegen is tudnak.
2017. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is van,már lassan 2 éve.

A gyerekek még mindig imádják,ahogy a vendéggyerekek is,szóval szerintem nagyon jó ötlet!

2017. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekunk mind az 5 gyerek tornazik. Kepzelhetitek mennyi matracunk van:) . Szerintem nagyon hasznos,napi szinten hasznaljak. Van 2 vekony,kemeny, 1 vastag hosszu,1 vastag rovid,egy olyan amit levegovel kell felfujni(ez a favourit)es 1 olyan ami az iskolakban is van. Ezt mind kulonbozo alkalmakra kaptak,kozosen. Karacsony,rokonoktol,Szulinap,vagy csak ugy. Tornagyuru,bordasfal,gomba,korlat es talajgerenda is van,az elozo valaszolonak irva,a matrac ugyanolyan hasznos mint ezek.
2017. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!