Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tíz éves lány nem mos fogat...

Tíz éves lány nem mos fogat lustaságból, hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés

2018. febr. 3. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mutass neki képeket elhanyagolt fogsorokról. Mégiscsak lány, próbálj a hiúságára hatni valahogy.
2018. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Odaallok melle es raparancsolok - az o erdekeben
2018. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél neki elektromos fogkefét.
2018. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Alapjáraton nem vagyok ennek híve, de jelen esetben mindenféle szankciót bevetnék, gondolok itt tv-megvonás, semmi édesség, szabadidős tevékenységek korlátozása.


Ez nem egy olyan apróság, ami felett szemet lehet hunyni, egy egész életre tönkreteheti a fogait. Mondd meg neki, hogy ha így folytatja, akkor 5 év múlva műfogsora lesz, mint az idős néniknek. (nekem anno volt ilyen évfolyamtársam tényleg ... )

2018. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az elektromos fogkefe jutott eszembe.Hátha tetszene neki.
2018. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok...még az jutott eszembe, hogy biztos, hogy lustaság? Mert én személy szerint utálok fogat mosni, végig hányingerem van közben.Persze mosok fogat mert muszáj.Az elektromossal egy fokkal jobb a helyzet.Vagy valami jó kis fogkrémet vegyél neki.Semmiképp se büntesd szerintem.Mossatok együtt fogat...bohóckodj közben.Inkább hozd meg a kedvét minthogy szigorral még nagyobb ellenkezést válts ki.

Amúgy sose akart fogat mosni vagy csak mostanában nem?Lehet egy kis lázadás is.

2018. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor megmosom én.


Jobban jár, ha ő csinálja magának.

2018. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!