Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy becéznéd a kisfiút?

Hogy becéznéd a kisfiút?

Figyelt kérdés

Alen a keresztneve

Ali,Leó, Alci, Leni,Lencsi, Léni, Lenus, Alenka, Lenó

írjatok még lehetőséget



2018. febr. 4. 01:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Öcsi
2018. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik celeb adta nem rég és most jönnek a követők. Én Dölinek becézném.. Vagy Dölonka.
2018. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb írt becenevet élből lánynak gondolnám.

Szerintem nem kell becézni ezt a nevet.

2018. febr. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Léni név konkretan létezik, lanykent anyakonyveztetheto.

En konkretan sehogy sem beceznem, Alen es kesz.

2018. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Leni vagy nem Leni,ez itt a kerdes:)
2018. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A Leni (Lenny) a legkevésbé lányos, úgyhogy még az a "legjobb". Len esetleg, bár az meg növénynemzetség. De inkább nem becézném.

Ez a név valahogy annyira nem hagyja magát sehogy hogy normálisan lehessen becézni.

2018. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%

Pirner Alma konzumhölgy után szabadon... Pff!

Ez olyan, mint amikor Sebestyén Balázs ivadéka után megszaporodtak a Benettek és Istenes Bence után a Sátán...pardon Nátánok!

Ha már ennyire "kreatív" voltál a névadáskor, találj ki becenevet. Szerencsétlen gyerek!

2018. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem becézhető igazán max Ali, Alenka...

Leó nagyon erőltetett becézés lenne, Alci, Leni, Lencsi, Léni, Lenus, Lenó meg lányos pl Léna név becézése.


Szóval inkább lenne, macika, tücsök, öcsi stb.

2018. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
67%

Alen: francia eredetű név, ebben az átírásban asszem horvát, jelentése jóképű, jelentékeny vagy igazságos. Európában az Alen beceneve az Al, magyarul az Alinak is van értelme. Amúgy családon belül Macimókus is lehet. A barátainak meg majd kitalál ő egy becenevet, ha igényli.

(Amúgy tényleg nem értem miért baj, ha nem Bélának és Boglárkának hívnak mindenkit a Kárpát-medencében. Tényleg annyi a bűne ennek a névnek, hogy ha bárhol a világban bemutatkozik, nem néznek majd rá, mit borjú az új kapura?)

2018. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!