Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérem azokat a szülőket, akik...

Kérem azokat a szülőket, akik alázták már meg a gyereküket nyilvánosan, hogy írják már le, mégis ilyenkor mi zajlik le bennük?

Figyelt kérdés

Nincs még gyerekem és nagyon szeretném megérteni, hogy hogy képes egy egyébként értelmes ember így bánni a saját gyerekével.

Én tényleg örülnék, ha valaki, aki már tett ilyet egyszer is akár és bánja is, leírná, hogy mi vezet el idáig ?


2018. febr. 6. 07:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Talán leírnád, hogy milyen esetekről beszélsz?
2018. febr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva ez nem saját készítésű kérdés csak egy hozzászólás érkezett egy ezzel kapcsolatos kérdéshez és ez volt a válasz és gondoltam magamban akkor ki írom kérdés formájában is
2018. febr. 6. 08:14
 3/16 A kérdező kommentje:
De személyes élmény nekem is volt gyermek koromban saját hibám miatt amit abban az esetben jogosan megérdemeltem
2018. febr. 6. 08:16
 4/16 A kérdező kommentje:
Például az utcán vagy az üzletben vagy például egy közös vacsora közben meg fenyités
2018. febr. 6. 08:19
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Fel sem ismeri az a szülő, hogy ilyet tesz, nyilván nem tenné, ha tudatosulna benne, mit csinál.
2018. febr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Értem
2018. febr. 6. 08:22
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
A fegyelmezés NEM megalázás, hanem nevelés! Akkor kell, amikor a gyerek okot ad rá, nem órákkal később.
2018. febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben
2018. febr. 6. 08:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az tudatosul benne hogy ilyet tesz, inkább a probléma az hogy ő ezt jónak hiszi és semmi kivetnivalót nem lát benne. A másik feleeg az hogy élvezi azt amit csinál és hogy ez ilyen isten komplexust ad neki.
2018. febr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Azzal még nincs baj, ha szülő normálisan odaszól, hisz ez a dolga, de mikor sipitó hangon, ordibálva örjöng..na akkor legszívesebben oda mennék, és adnék neki egy józanitó pofont, hogy ébredjen fel. A gyerek verőket meg egyenesen rühellem.
2018. febr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!