Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bolondok vagyunk mert szeretné...

Bolondok vagyunk mert szeretnénk 3. gyereket?

Figyelt kérdés
Van 2 gyerek most gondoltunk a 3.gyerekre a csok miatt. A 2.gyereket is azért vállaltuk több éve mert akkor is építkeztünk. Amugy is szerettünk volna de így meg még jobban. De még nem biztos csak gondolati szinten van. Az egyik ismerős már mindent a fejünkhöz vágott amiért akarunk. Olyanok vagyunk mint a cigányok meg bolondok hülyék stb. stb. Szerintetek?

2018. febr. 7. 13:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Mi is annyit tervezünk, de nem a CSOK miatt.Egy ellátás miatt nem vállalnék gyereket. Főleg, hogy ki tudja, a választások után mi változik majd ami az ellátásokat illeti.
2018. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Hát ha a csok miatt szülnél, akkor én is azt mondom, hogy hülye vagy.

Amúgy nekünk is 3 van, mert annyit szerettünk volna, szóval alapból támogatom a létszámot.

2018. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem, ha el tudjátok tartani és szeretnétek akkor senkinek semmi köze hozzá. Sajnos a magyarok fogynak, mert azok sem vállalnak több gyereket akiknek nem lenne gond felnevelni. Viszont ha vállaljátok mindketten, akkor mindketten felelősséggel tartoztok érte.
2018. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Akkor vállalj, ha fel tudjátok szépen nevelni anélkül, hogy 1 év múlva itt köss ki sírva, hogy "3 gyerekem van, nincs en-időm, apa sokat dolgozik brühühűű".

Sajnos a sok gyerek jóval többeknek megy, mint ahányan valóban elbírják nyafi nélkül.

2018. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Kitti85 ***** válasza:
94%
Hát ha csak a kérdés lenne azt mondanám dehogy. Én most várom a 4. Babánkat. De a magyarázatod elég taszító... támogatás miatt szülni nem pedig első szempontból azért mert 3 gyermeket szeretnétek. Én gyerekkoromtól kezdve 3 gyereket szerettem volna és szerencsémre a férjem is támogatott ebben.
2018. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
12%
Dehogy bolondság! 3 gyerekre havi 99e az adókedvezmény, és még ebbe nincs benne a családi! A bolondnak is megéri!
2018. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Mi is 3 gyereket szerettünk volna, 3 gyerek van. Nem a CSOK miatt, mivel van házunk amit bővíteni nem szeretnénk,nem is kell mert anno úgy vettük,hogy 5-en elférjünk, költözni nem szeretnénk,építkezni se..így a mi szempontunkból nincs a CSOK-nak jelentősége.

Viszont 2. gyereket azért vállaltatok mert építkeztetek,harmadikat meg a csak a CSOK miatt akartok . Lényegébe ha jól értem összesen az első gyerek volt az akit tényleg nagyon szerettetek volna, aztán lett egy tesó mert azért pénzt kaptatok és most szintén csak a pénz miatt gondolkodtok a dolgon. Szerintem ez szomorú!!!!

2018. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van az ismerőseiteknek, ha csok miatt szülsz akkor tényleg olyanok vagytok mint a cigányok akik segélyért szülnek. Azért szülj mert vágysz a gyerekre, ne a csok miatt.
2018. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Azért vagytok bolondok, mert NEM szeretnétek, mégis gondolkodtok rajta a pénzért.
2018. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Ohh, már a második is csak a lóvè miatt kellett, a harmadik meg a csok miatt...

Te tudod! Belevered a hâzba a 10misfut,aztán lesz-e miből 3gyereket felnevelni??

2018. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!