Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi gyereket szeretnél?

Mennyi gyereket szeretnél?

Figyelt kérdés

És milyen neműeket?


Én 1 fiút mindenképp,vagy kettőt :D

Ha meg jön 1 csaj az se baj,csak legalább 1 fiú legyen :D


2010. jún. 7. 12:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy fiam van..Többet nem is akartam..
2010. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 haggyámán válasza:
100%
Kettőt minimum, egy fiú és egy lány, és remélem a fiú idősebb lesz. Csak azért, hogy meg tudja védeni a hugicáját. =D
2010. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2. sokan így akarják :D
2010. jún. 7. 12:15
 4/20 anonim válasza:
egyet sem.
2010. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

2 gyerek

1 fiú-1 lány


én meg a lánnyal vagyok úgy, hogy mindenképp kell :)

2010. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok..Amikor tinilány voltam úgy képzeltem az anyaságot,hogy minimum 2 gyerek(1 fiú,1lány) maximum 4 gyerek(3 fiú 1 lány) Amikor felnőtt lettem és megszületett a fiam,utána már eszembe sem volt,hogy szüljek még egyszer.

Inkább ennek az 1 gyereknek amit tudok megadok mindent,és neki biztosítok jobb jövőt,mint hogy 2-4 gyerekkel csak nézzem tehetetlenül,hogy nem tudom megadni azt amire vágynak..Mivel nem milliomos családba születtem,így mindenért nekem és a páromnak kellett keményen megdolgozni..Felnőttként,amióta én osztom be a mi keresetünket,és nem apuka-anyuka pénzéből élek,már nagyon meggondolom,hogy mennyit vagyok képes vállalni..

Ezért van csak 1 gyerekem...

2010. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én nagy családot szeretnék :D persze csak akkor ha majd el tudom őket tartani. Legalább hármat szeretnék attól csak többet :D.
2010. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy kisfiam van de nem szeretnek tobb gyereket.
2010. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

3-at szerettem volna.

Most már van 2, és egyre inkább úgy gondolom, hogy nem vállalok 3. babát. Az anyagiak csak az egyik ok. Maximális figyelmet és törődést szeretnék adni a gyermekeimnek, és ezt már kétfelé is nehéz megvalósítani.


A nemüket illetően: kislányokat szerettem volna, és így is lett. :)

2010. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Van egy kislányom és nem vágyom már többre.
2010. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!