Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi gyereket szeretnél?

Mennyi gyereket szeretnél?

Figyelt kérdés

És milyen neműeket?


Én 1 fiút mindenképp,vagy kettőt :D

Ha meg jön 1 csaj az se baj,csak legalább 1 fiú legyen :D


2010. jún. 7. 12:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hármat terveztünk a férjemmel. Van egy 19 hós lányom. Kistesóprojekt meg olyan jól sikerült, hogy azonnal megfogantak az ikrek, 26 hetes vagyok velük, ők fiúk. Terv teljesítve, jó pár év szünet tuti következik, ha lesz is még tesó.
2010. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kisfiam, a 2.-kat most várom, de még a nemét nem tudom. Én szívem szerint még egyet nagyon szeretnék, illetve még többet is, ha az anyagiak megengednék.
2010. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Erőt és kitartást mindenkinek :)
2010. jún. 7. 13:49
 14/20 anonim ***** válasza:

Most fog jönni a 2. fiú

A feleségemmel 3 gyereket szeretnénk

2010. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2fiam van és 1 lányom.Nem szeretnék többet.
2010. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

van egy fiam.

még kettőt minimum szeretnék, lehetőleg még egy fiú és egy lány, de hát ember tervez...

2010. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egy lányom van. Pont ennyit terveztem. Ám a párommal megbeszéltük a tesót. Ő fiút én lányt gondoltam arra is. de anyagiak és a figyelem fáradság közbeszólt. Én örülök is ennek. Mikor még nem ismertem a párom utáltam a gyerekeket. MA már nem utálom őket de nem fogadom el másét és nem szeretem a fiú gyerekeket.
2010. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Két kislánnyal a tervünket már teljesítettük :)
2010. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva szeretném, mint Te, kedves kérdező. 1 kislányt mindenképpen, de lehet kettő. A második már lehet fiú is, csak lényeg, hogy az első lány legyen. Kár, hogy ez nem így megy :)
2010. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2-tő lányom van és még eggyet szeretnék,én inkább aszt is kislánynak akarnám,de ha fiú lessz annak is örülök majd,csak egészséges legyen!
2010. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!