Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Lenke nevet újszülöttnek...

A Lenke nevet újszülöttnek "ciki" adni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekünk, de gyakorlatilag mindenki azt mondja, nagyon elavult, öreges név.
2018. febr. 7. 23:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem is az hogy elavult de eléggé csúfolható. Tuti ügyetLenkének fogják hívni vagy szerencsétLenke stb. csóri gyereket.
2018. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ha nektek tetszik nyugodtan adjátok. Bármilyen nevet lehet csúfolni. Persze a mi fülünknek furán hangzik, de amikor ő lesz idősebb a sok Zoé és Hanna lesz a nyanyás név. Akkorra ez pont egy elég ritka és különleges név lesz. Nekem pl. kifejezetten tetszik a Rozália vagy Róza név, pedig ez is elég öreges... De 10-20 év múlva már nem lesznek öreg Rozik :)
2018. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen jó név, nekem nem hangzik öregesnek. Ismerek is egy két éves Lenkét!
2018. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Most a régi nevek a különlegesek...mert mindenki modern fura neveket ad. Szerintem teljesen jó.
2018. febr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ciki. Újszülöttnek Jázmin, Hanna és Csenge nevet adunk, Lenkét majd akkor, ha öt éves lesz.
2018. febr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Milliószor szebb, mint a tucat Emma, Hanga, Lili vagy valami rendkívül "modern" Dzsesszika, Vanessza, Kéleszi és hasonlók.


Van Lenke nevű kislány az ismerősi körömben. Egy tündéri, gyönyörű lány, és eszembe sem jut, hogy öreges lenne. Add bátran!

2018. febr. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Miért lenne ciki? Nektek tetszik normális név biztos nem fog még egy szaladgálni környéken .
2018. febr. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
nagyon szép név.
2018. febr. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Miért lenne ciki? Ráadásul gyakori is, tehát nem fog kilógni a sorból.

mindenesetre sokkal szebb mint a mostani külföldies divatnevek.

2018. febr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Szep nev, egyaltalan nem ciki.
2018. febr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!