Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság ciki olyan nevet...

Manapság ciki olyan nevet adni egy újszülöttnek, mint pl. István, József, János, Mária, Erzsébet stb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 12:54
1 2
 1/17 anonim válasza:
88%
Nem.
2012. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Inkább ilyenekkel lenne tele Magyarország, mint Rosalindácskákkal, Kevinkékkel, Grasziélácskákkal és Lorenzócskákkal... Nem ciki. Normális.
2012. júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
az emberek többséeg szerint igen. de nem más emberek gyereke lesz, hanem a tiéd, úgyhogy sz@rd le. szerintem pl a Lajos gyönyörű hangzású név és a Sándor is... nekem szimpatikus, hogy nem Bennettben gondolkodsz (már ha a kérdés nem elvi csupán)
2012. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem ezek a hagyományos nevek jobban tetszenek, mint a mexikói szappanoperákból adottak...
2012. júl. 25. 13:01
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi az offért, de tényleg, a Lajost annyira lehúzták az utóbbi időben, pedig nem is csúnya. A Sándor is szép.
2012. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
az istvánnal semmi bajom nincs( elég sok ilyen nevű srácot ismerek 20-25 év közt) a többit viszont már csak idősebbeknél tudom elképzelni, de még mindig jobbak, mint ezek a kényszer nevek(norina, kerka, erna és még kitudja hány ilyen van. csak szemezgettem gyorsan a naptárból :D)
2012. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Nem az!!!

De sajnos egyre több dzsenifer,szintia,eszmeralda,franko,karlosz,huánfernándódomingó és sorolhatnám rohangál köztünk :(((((((((((((((((((((((((


Bárcsak mindenki magyar nevet adna a gyerekének!

2012. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Bár nem hagyományos név, de az Auróra is tetszik.
2012. júl. 25. 13:04
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem mindenki úgy nevezi el a gyerekét, ahogyan akarja, nem értem mit lovagol minden második kérdés azon, hogy jajj xy név de ronda, bezzeg az Erzsi milyen szép. Amerikában annak hívod a gyereked, aminek akarod, mégis mindenki megvan, köszöni szépen.

Semmi sem ciki, csak az emberek teszik azzá. Mert ahhoz mindenki ért, hogy a másikat cikizze, kiröhögje a másik ember nevét.

Mintha ezeket nem lehetne csúfolni. István az Pistike, a híres viccek miatt eléggé csúfolható. Erzsébet ugye becézése a Böske nagynénémet így hívják, gyerekkorában csak azzal szivatták, hogy Böske, tik valagát kösd be...

Kinek mi tetszik, akinek az István, az úgy nevezi el a fiát, nincs ebben ciki. Csak ne gondoljuk már, hogy csak az Istvánokból lesznek normális felnőttek.

2012. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinném. A 10 hónapos lányom 2. neve Erzsébet. Szerintem szép hangzású név, kellően nőies. :) Én inkább ilyen nevet adtam a lányomnak mint pl. dzsindzser, graciella, hófehérke, eszmeralda, rozalinda, dzsesszika, zsüsztin, zseráldin, és tsi...
2012. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!