Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van 2 lányom az egyik 2 éves...

Van 2 lányom az egyik 2 éves a másik 4. A férjem nem szereti a kicsit, mit csináljak hogy ugyanúgy foglalkozzon a kicsivel is?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett nem szereti,nem foglalkozik vele. Már észrevette a lányom is h csak a tesójával foglalkozik. Én nem akarom mondani neki
2018. febr. 8. 20:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Kinek mem akarod mondani? A férjednek? Szép házasság.
2018. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Így nem akarom mondani neki
2018. febr. 8. 20:50
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

De mi oka van nem szeretni..??

Ez olyan dolog amit vele kell megbeszélned!

Csak ez az egy megoldás van.

Sőt kár hogy nem azonnal hoztad neki szóba ahogy észrevetted

2018. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
de mi az hogy nem szereti? nem lehet, hogy csak nem tud vele mit kezdeni, mert meg kicsi, es a nagyobbal mar jobban el tud jatszani? kimondta ezt igy, hogy nem szereti a kisebbiket? nem volt veletlenul az, hogy a 2. gyerek nem volt tervezve reszerol?...
2018. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Figyelj Józsi. Észrevettem, hogy nem úgy viszonyult Julcsihoz, mint Marihoz. Julcsival nem játszol, nem mosolyogsz rá stb. Nekem úgy tűnik, hogy nem szereted. Miért?"


- Mivel észrevételezed és rákérdezel, biztosan mondom, hogy be fog sértődni és nem fogja elmondani, sőt megharagszik rád, hogy te hogy merted az Isteni teremtő erő koronájának ékes csúcsát megkérdőjelezni. Szóval valószínűséggel nem fogod megtudni, hogy miért. De még mindig nagyobb az esélye, hogy megtudd, mintha nem kérdeznél rá.

- Ne kérdezz rá, és így biztosan nem fogod megtudni, hogy miért.


Amúgy nem értem, hogy két felnőtt ember, aki már egy családot alkot, hogy a rákba képes nem kommunikálni egymással?


Amúgy nem lehet, hogy azt hiszi, hogy nem az övé a gyerek, csak mert nem rá hasonlít? Vagy nagyon hasonlít az anyjára, akit utál? Vagy mit tudom én, valami biztos kiváltja nála.

2018. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A nagyobbat allandoan puszilgatja..
2018. febr. 8. 21:00
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Elválnék. Ilyen idiótához mondjuk hozzá se mentem volna.
2018. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Övé a gyerek tudja ő is xd

Rá hasonlít mind 2

Szeret engem is.

2018. febr. 8. 21:16
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Es 2 ev alatt nem sikerult megkerdezni?
2018. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Figyelmen kívül hagytam, de már most nagyon zavar mert szerintem észrevette a lányomm a kicsii
2018. febr. 8. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!