Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van 2 lányom az egyik 2 éves...

Van 2 lányom az egyik 2 éves a másik 4. A férjem nem szereti a kicsit, mit csináljak hogy ugyanúgy foglalkozzon a kicsivel is?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett nem szereti,nem foglalkozik vele. Már észrevette a lányom is h csak a tesójával foglalkozik. Én nem akarom mondani neki
2018. febr. 8. 20:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
És mi a toszért nem beszélsz végre a ferjeddel?? Hogy a francba lehet házasságnak nevezni egy olyan kapcsolatot, ahol ilyen totál triviális dolgokkal nem akarod zavarni a másikat? Döbbenet. Ha magad miatt gyáva vagy (jujj mi lesz ha megharagszik) akkor legalább a lányod miatt szedd már össze magadat.
2018. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez q.va gaz, ne haragudj. Az elso jelnel mgkerdeztem volna mi.baja van. Nem az hogy nem foglalkozom vele???!!!?? Mi a toszert??? Te se szereted a kisebbet?? Xd hat.... Nem is eltem meg ilyet. Peldas magatartas. Elallok es megkerdezem mi baja van ennyi. Milyen hazassag ez, ket gyerekkel!! Nem egy!! Hogy egy ilyeten kerdeat sem mersz feltenni. Humor katehoriaba kellett volna...
2018. febr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én szeretem mind kettőt. Ma megfogom kérdezni tőle
2018. febr. 9. 20:39
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat eppen itt az ideje
2018. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta szereti a kicsit is. Megkértem h akkor foglalkozzon vele is ugyanúgy
2018. febr. 9. 22:05
 16/20 anonim válasza:
Ennyire csalódott a férjed, hogy másodszorra nem fia született? Azért ez elég gáz.
2018. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Lány mind 2
2018. febr. 10. 13:47
 18/20 anonim ***** válasza:

Azért az is furcsa, ahogy fogalmazok: "Lányom" és nem "lányunk", meg a "Férjem", és nem "apjuk".

Mintha csak a tieid lennének a gyerekek, és a férjed nem az apjuk lenne...

Tudom, Írod, hogy mindkettőnek a férjed az Apja. De akkor is furcsa.

Közös döntés volt a gyerekvállalás? Mindkettő tervezett volt, és mindketten akartátok?

2018. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Az első tervezve volt a második nem. Én nagyon akartam h megtartsuk ő azt mondta ha nagyon akarom akk megtartsuk. Kérdeztem h ő is akarja-e azt mondta az lesz amit én akarok..
2018. febr. 11. 15:21
 20/20 anonim ***** válasza:

Akkor lehet az a baja. Nem?

Nalunk is en szerettem volna jobban. De ejszaka is arra keltem fel, hogy simogatja a hasam. Igaz en meg a legelejen vagyok es az elso kozos babat varjuk. Mondjuk nalunk varja o is.

2018. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!