Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vanhogyugyanolyan...

Miért vanhogyugyanolyan érzékenységű terhességi tesztek nem ugyanugy mutatnakeredményt szeretnék babát, egyik tesztem egyértelmű poz, másik kettő halvány pozlett az egyik alig kivehetőmég amásik erősebb . Mit gondoltok? Képettudoktölteni

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:

A halvány pozi is pozitív, tehát terhes vagy. 2 nap múlva csinálj egy másikat, az már erősebb lesz. Nekem is anno az egyik félén alig, mellesleg ez volt a 10-es érzékenységű, a másikon erősebb, ez 25-ös volt:)

Nem ezt kell nézni, hanem ott van, vagy nincs ott a 2. csík.

2012. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mindjárt töltök fel képet :) olyan boldog lennék ha ottl enne tényleg a baba...kedden megyek dokihoz
2012. aug. 29. 17:51
 3/10 A kérdező kommentje:
2012. aug. 29. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok, de még csak csendben!!! Mikor kell megjönnie, vagy kellett volna?

Ez egyértemű pozitív, terhes vagy!!!

2012. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gratula, ez szép pozitív, nem is kell meresztgetni az embernek a szemét! Boldog babavárást. a tesztekről: Nekem sem mindegyik volt egyformán erős csíkos, ahány féle annyira eltérő volt az erőssége. Full erős volt a facelle, x-epil, clearblue, viszont a 10 -e érzékenységű Innovacon először halványabb volt, mint a többi,ami 25-ös, tehát kevésbé érzékeny teszt. És ott volt a baba a pocakban:)
2012. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3 napja késik, de érzem a pocim minthamegakarna jönni de elvileg az nem gond, a hormonváltozás miatt..

a többi teszt a one step halvány, vettem most eg ymásikat patikában az is 25 ös azon alig látszik, ez x epil és ezen jól látható,pár napja tesztelek ezzel és ezen erősödött is..

2012. aug. 29. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj annyira rá a tesztelésre, bár én is ezt csináltam:) Koncentrált vizeletből nézd meg két nap múlva, vagy a reggeliből, vagy ha nem pisiltél legalább 4 órán keresztül. Meglátod, már jóval erősebb lesz, mégegyszer gratula kismama!!!
2012. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és a mindjárt megjön érzés az azért van, mert beágyazódott és "dolgozik"
2012. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon boldog lennék és pont a 30. születésnapomon megyek orvoshoz uh ra... ez lenne a legszebb ajándék nekem... :)))
2012. aug. 29. 18:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezekkel a csikokkal nekem is gondom van, de a tied pozitiv, halkan gratulálok én is!


Én sem jutottam be ma, holnap megyek megint, én holnap leszek 31! (3 nagyon halvány poz tesztem van, reménykedem)


Majd ird meg mi volt dokinál!! Addig is minden jót és gyors idő-tovamúlást :D

2012. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!