Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy telik nálatok egy átlagos...

Hogy telik nálatok egy átlagos szombati nap?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Férjem hajnal 3 felé elmegy dolgozni, engem 7-8 között kelt a 4 évesünk. Reggelizik, kàvézok, utàna kb 9ig a kanapén lustàlkodunk, mesét nézünk.

Mosunk, főzünk, ha van kedve segít, ha nincs jàtszik.

10 felé elmegyünk levegőzni, szaladgálni, bicózni, mikor mit.

12-12:30-ra legkésőbb hazaértünk, hazajön a férjem is. Ebéd után, lehetőleg legkésőbb 14-ig lefekszünk pihenni. Kb 1.5-2 órát alszanak a fiúk, az az "énidőm".

Ha felkeltek, itthon jàtszunk, vagy jönnek/megyünk pajtásokhoz, ha jó idő van le szoktunk menni egy kicsit még délután is.

18fele vacsi, fürdés,kis jàték, meseolvasás. Legkésőbb 20:30kor alvàs van a gyereknek, és van egy kis időnk egymásra is, míg a férjem 22felé bekómàl. Én àltalában éjfélig még fent vagyok, sorozatozok, olvasok, vasalni is ilyenkor szoktam.


De ma pl. Anyumnàl alszik a fiúnk, és megyünk bulizni :)

2018. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó szórakozást neketek!Nàlunk hasonló a 4 évesemmel. Bár ő màr ndm alszik el délutàn. Ha nagy nehezen elalszik, akkkor is csak 3 után. Úgy pedig este 10-ig is fenn lenne. Így viszont 8-kor alszik.
2018. febr. 10. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó. Attól függ h milyen műszakos a férjem.

Ma reggel 6tól este 6ig dolgozik.

Így mi a 2,5 évessel 7kor keltünk, reggeli stb. Elmentünk boltba, megfőztünk, talarítottunk. Ebéd után alszik kb 1,5 órát. Addig én netezek, körmöt festek stb.

Ha felkelt kimegyünk az udvarra (ha nem esik) ha esne, akkor felhvom barátnőmet h mit csinálnak. Vagy ő jön át a gyerekekkel, vagy mi megyünk. Ha dolguk van akkor valami benti játék ( festünk, gyurmázunk, sütit sütünk) este mikor az apja hazaér, (7körül) játszanak, birkóznak. Vacsora, majd megfürödnek és lefekteti őt aludni. Adfig én is fürdök, és jobb esetben ébren maradok mire a lányunk elalszik. Így az apjával is tudok beszélni ;)

2018. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Mint egy atlagos hetkoznap. Felkelunk, megcsinaljuk a fozest, hazimunkat aztan filmezunk, udvaron vagyunk, mikor mi. Hetvegen neha elokerul egy palack bor is persze csak, ha lefekudt a gyerek.
2018. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es, mi is szoktunk borozgatni beszélgetes közben, mikor alszik a gyerek. Ennyi kell, hogy lazuljon az ember néha.
2018. febr. 10. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi meg egy 7 dls whiskeyt is meg szoktunk inni neha :) Az 2-2 pohar kolaval.
2018. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!