Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nektek hogyan telik egy...

Nektek hogyan telik egy átlagos szombati napotok?

Figyelt kérdés

Vannak olyan dolgok amiket rutinszerűen szombaton csináltok? Pl. mosás, takarítás? Hogyan néz ki a napotok a reggeli felkeléstől?

Pl.: Reggel kelés után kávé, utána készülődés és bevásárlás, főzés, mosás, takarítás, délutáni programok. (?)



2015. nov. 21. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Ilyenkor szoktam nagymosni, nagyfelmosni.

Fürdőt, mosogatót domestosba pácolni. :)

Este előkészítem a holnapi ebédet.

2015. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
83%
Kávé. Bevásárlás. Főzés mosás takarítás mosogatás estére pedig örülök ha leülök
2015. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Minden szombat-vasárnap a melóhelyen vagyok,ügyeletben.

Szombat 12,vasárnap 24 órában.


A LEGJOBB!!!!!


100% túlórapénz. 3000/óra.

Átlag havi 1 alkalommal kell valamit csinálni,azt is kb. fél órát.

Van TV,net,konditerem.

Nincs főnök!

Jár érte 3 szabadnap,amik hétköznap vannak kiadva! Olyankor bármit el tudok intézni (hivatal,doki),tudok csajozni,mert a sok pasi melózik a feleségek meg parlagon hevernek. :)

2015. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
50%

Lecsekkolom a facet, instagramot, tumblr-t. Átmegyek anyumhoz jó reggelt kívánni, majd cappuccinot iszok. Beszélek egy kicsit a haverjaimmal, utána vagy tanulok vagy

elmegyek (általában) Pestre vásárolgatni -> 5 körül hazaérek, 1 óra pihenés, segítek a házimunkában, felporszívózok, bekapcsolom a gépet, játszok, és bumm, eltelt a szombati napom.:(

Ha tanulós napom van, azaz otthon vagyok általában: tanulok 1 órát, majd felporszívózok, port feltörlöm, segítek anyumnak az ebéd elkészítésében, 30 perc pihi, újra tanulás... Majd 5-6 körül géphez/telóhoz jutok és játszok/beszélgetek. Néha átmegyek barátnőimhez, de attól függ, hogy mennyire vagyok kimerülve és mennyire van kedvünk hozzá. :D

SO INTERESTINGGG 14/L

2015. nov. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Kávé,mosás,a párom alszik, visszabújok az ágyba,maszturbálás, mert olyan béna a szexben hogy ki vagyok éhezve.

Főzés,délután filmezés, és játszuk tovább a boldog párkapcsolatot.

2015. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Általában takarítok, heti 1x porszívózás, felmosás, fürdő stb., és van sajnos, hogy ilyenkor tudom elmosogatni az egész heti csetrest...hétvégén utolérem magam, aztán hétköznap kezdődik előről az őrült rohanás, 8-6-ig általában dolgozom, utána meg mindig van 1000 dolog. Most hétvégén beugrós vagyok, szóval már megjártam a munkahelyem, mennem kell nemsokára egy konferenciára, de még előtte elmosogatok.
2015. nov. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Általában felkelek 8-9 óra körül olvasok, telefonozok. Minden szombaton rendetrakok a szobámban, segítek anyának vasalni és porszívózni. Hogyha sokat kell tanulni leülök egy órára. De én vasárnap szoktam megtanulni mindent. Hogyha van még időm akkor elmegyek a barátaimhoz vagy ők jönnek ide, vagy elmegyünk moziba vagy valahova (ha marad elég zsebpénzem 😊)
2015. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

10-11-ig alszunk lustálkodunk a férjemmel, beengedjük a hálóba a cicákat és dögönyözzük őket :D Felkelünk, megcsináljuk az ágyat.

Általában a férjem csinálja hétvégén a reggelit, most épp crossiant-t sütött :)


Ezután általában az egész nap (ha nincs más dolgunk) lustálkodunk, jól érezzük magunkat, sütit sütünk, játszunk (ps4), este közösen főzünk vacsit (ebédelni nem szoktunk), együtt forrófürdőzünk, este berakunk egy filmet. Ha szép idő van sokszor elmegyünk egyet sétálni. A hobbijainkkal is ekkor szoktunk foglalkozni :) Későn megyünk aludni 1-3 között.


Takarítani sosem szoktunk hétévégn, hülye leszek. Inkább rászánjuk azt az 1,5 órát pénteken (mondjuk általában mindig tisztaság van, szóval tényleg nem nagy erőfeszítés ha ketten csináljuk), de a hétvége a pihenésé.

Egyedül mosni szoktam 2 adagot vasárnap vagy szombat, de az igazából nem munka mert annyi melóm van vele, hogy berakom meg utána elrakodom mikor kész a szárítógép is...

2015. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Takarítás, ebédfőzés, mosás fix. Délután programok barátokkal, esetleg szülőkkel vagy dolgozom, ha haza kell hoznám munkát, edzés. Gyerek nincs. A heti bevásárlást pénteken intézem.
2015. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elmentem reggel a piacra, utána itthon reggeli, aztán 11-ig edzés a gyereknek. Ebéd, aludtunk egy nagyot, délután mosás, vasalás, előkészülés a holnapi ebédre, sok játék. Általában pénteken bevásárolok, nem szeretem hétvégére hagyni, ráadásul akkor egyedül el tudok menni. Két gyerekünk van.
2015. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!