Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Fülöp Viktor, Eger?

Dr. Fülöp Viktor, Eger?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem segíteni? 8 hetes terhes vagyok és inkább magánrendelőbe mennék, őt javasolták, kiváncsi lennék több véleményre, tapasztalatokra, esetleg árakat tudnátok írni?Érdemes felkeresnem vagy próbálkozzak másnál?

Köszönöm előre is! :)



2018. febr. 11. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! nekem nem ő a dokim, sajnos későn tudtam meg hogy egyáltalán lehet nála szülni és ha jól tudom akkor nem egerben hanem miskolcon a Semmelweisben.

Szóval mivel ő egy klinikai genetikus, így a 12 hetes genetikai ultrahangot és kombinált tesztet nála csináltattam Miskolcon az Arany corvin házban. az 35 ezer volt és nagyon elégett voltam vele, a feleségével együtt csinálják a genetikai uh-kat. a 19 hetesre is megyek majd hozzá, de még nem tudom hogy Egerbe a magánrendelésre vagy Miskolcra az Arany Corvin házba.

A magzatom.hu oldal az övé :)

2018. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. febr. 11. 17:39
 3/3 anonim válasza:

Szia! A doktor urat nem ismerem, én csak a kórház választással kapcsolatban tudom elmondani a saját történetem. Nagyon sokáig vaciláltam tavaly hogy Miskolcon vagy itt Egerben szüljek tavaly. Minden adott volt Miskolchoz: jóban vagyunk egy szülésznővel, párom oda jár egyetemre szinte minden hétvégén, ott élnek a szüleim. De belegondoltam, hogy ha úgy alakulna, hogy szülés előtt több hét kórház. Akkor csak hétvégén látnám a párom. Ez a gondolat nagyon nem tetszett. És bár szebb a miskolci kórház, az egri mellett döntöttem. Jártam magán rendelése szintén olyan orvoshoz aki nem szülész itt, és eljártam a kötelező vizsgálatokra a kórházba. Választottam ott dokit és szülésznőt. Végül ez nagyon jó döntésnek bizonyult. Bár nem a legszebb és legkényelmesebb (bár a VIP szoba itt is jó szerintem), de az életemet mentették meg. 35 héten késő este mentünk ügyeletre magas vérnyomással, másnap vizsgáltak egész nap, szerencsémre felismerték a HELLP szindromát. A harmadik nap reggel sürgősségi császárral megszületett a kislányunk. 10 napot voltam bent nagyon oda figyelt az orvosom az utó kezelésre is. Szerencsés vagyok hogy így alakult. Csak ezt akartam megosztani veled, hogy sokmindent át kell gondolni a választáskor. Nem egyszerű tudom :)

Jó babavárást kívánok! :)

2018. febr. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!