Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztény fideszesek, mit...

Keresztény fideszesek, mit szóltok az állítólagos katolikus Néri Szent Fülöp iskolában történő eseményekhez? (Budapest, XVI. kerület)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__iskola..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


A tanárok az én elsős gyermekemnek olyanokat mondtak,hogy ne szavazzon Gyurcsányra,ha felnő.Intőt kapott,amikor megkérdezte miért.Össze-vissza szidták,verték,sz**házizták a tanárok.

Betegesen a Fideszt dicsőítik a politikához mit sem értő másodikosok előtt,vitrinjükben Orbán fényképe díszeleg,és az előtt imádkoznak.

Az első nap megmondják nekik,hogy ők konzervatívak,fideszesek,és kommunista-ellenes rendezvényeket,órákat fognak tartani.

Nyolcadikban a történelemóra Orbán életútja.

Be akarják vezetni a narancssárga színű egyenruhát,hogy így tisztelegjenek a kommunizmus elleni küzdelem erőinek.(Amely ideológia Magyarországon csaknem 25 éve teljesen megszűnt!)

Nem hagyják a gyerekeket érvénysülni,a szex,a drog mindennapos.



2013. aug. 29. 18:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
93%

kamu


Tele lenne vele a baloldali média.

2013. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Velem/velünk és más ismerősünkkel is megtörtént,írtam is az ATV-nek levelet.Még nem érkezett válasz.
2013. aug. 29. 18:57
 3/66 anonim ***** válasza:
90%

Azt vágod, hogy rágalmazásért és jó hírnév megsértéséért beperelhetnek?

Értem én, hogy csak egy hülyegyerek vagy, aki unalmában provokál, és azt hiszi a neten mindent szabad, csak aztán nehogy pofára ess.

2013. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
96%
Már ne haragudj, de a szülők hol vannak ilyenkor? Én ezt nem hiszem el.
2013. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
Mi rágalmazás az igazságon?
2013. aug. 29. 19:08
 6/66 A kérdező kommentje:
A szülőket (mint engem is) lehurrogják,letagadnak mindent a beteges gyereknevelésükkel kapcsolatban,ha kell elküdenek a jó k**va anyámba.És nem kerül nyílvánosságra...
2013. aug. 29. 19:10
 7/66 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem másért kapta a gyerek a fülest, csak tudja, hogy itt éled ki magad a Gyakori kérdéseken a baloldalt oltalmazva és így akart két legyet ütni egy csapásra. Okos gyerek, nem rád ütött. :)
2013. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, én alsóba a Bélába, felsőbe a Szent-Györgyibe jártam annak idején. Tudod hol van...

Anno én is kaptam egy komcsi osztályfőnökömtől egy pofont, mert azt hitte én csapdosom az előtérben az ajtót. Pedig csak pisilni akartam menni. Csak évekkel később mondtam el otthon, mert még én szégyelltem magam, de emiatt nem utálom a tanarakat, nem utálom a másképp gondolkodókat. Ha az a tanár szembe jönne velem, nem tudnék neki szívből örülni, meggyűlöltem, joggal. Ha a gyereked hazudik, akkor egy szembesítésnél az kiderülne. Szerintem elsírná magát szégyenében és apucihoz bújna.

2013. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

Nem hazudik.Órákra bezárták elsősként étlen-szomjan egy emeleti terembe.Ki is eshetett volna.

Az osztálytársát a szemem láttára kötötte egy felsős meztelenül a kerítéshez.Soroljam még?

2013. aug. 29. 19:21
 10/66 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsáss, de az expárom csak azért nem ment oda tanítani, mert templomba kellett volna vinni a gyerekeket bizonyos időnként és ebben nincs gyakorlata. Mármint a misézésben. Az a lány maga volt az angyal. Előbb verte volna őt meg ok nélkül egy kisdiák mintsem hangosan rászólt volna bárkire.


A tanárok harmada évente cserélődik az iskolákban. Nem hiszem, hogy ott az marad aki gyereket ver. Neveld a gyereked tisztességre és nem lesz baja.

2013. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!