Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig normális hogy egy gyereket a szülő fürdet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt egyrészt arra hogy kb mennyi idős koruktól lehet őket egyedül hagyni, és arra hogy mikor lehet már fura ha még mindig a szülő fürdet.
2018. febr. 11. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
6
2018. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk 7 éves a kisfiunk, nem vagyok már ott vele végig ha fürdik, de azért még én fürdetem le, aztán hagyom, hogy élvezze a fürdőzést. Megfürdik egyedül is, viszont nem olyan "alapos" módon még, ahogy kéne. Bár nagyon ügyes. Általában én törlöm meg, de van, hogy teljesen egyedül törli meg magát, akkor csak át kell még törölnöm, mert nem rendesen tudja még teljesen szárazra törölni magát. Neki még nem kellemetlen, hogy én fürdetem, de azért már tényleg elég önálló benne. Azért azt gondolom, hogy ez a gyereken is múlik, hogy meddig igényli vagy szükséges a szülő jelenléte valamilyen szinten fürdés közben.
2018. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozzam anyu még 6-7 evesen be bejött ha fürödtem, de inkabb a vegen h ne fröcsköljek széz mindent és rendesen mossam meg magam, meg a fogam is.
2018. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
21%
5
2018. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
9 eves fiamhoz is bemegyek, egyutt mossuk a hajat, megmosom a hatat. Persze egyedul is mosakszik, de biztos, ami biztos.
2018. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

5-7 évesek a lányok. Mindegyik egyedül meg tud fürdeni, de a vízet szeretem én bállítani nekik, ne hogy túl forro vagy hideg legyen nekik.

Hajat egyik sem tud egyedül mosni, de oriási nagy hajuk van...

2018. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Kb 6 éves kora óta egyedül fürdik, a haját én mosom. 8 éves.
2018. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!