Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted normális az a...

Szerinted normális az a szülő, aki nem ad bugyit se a kislányára a homokos Balaton parton?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem normális!Még otthon a kertben is van rajta!!!
2011. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártom bele magam mások dolgába. Én adok az enyémre, de bizony megesett, hogy levette... itthon voltunk, kint a kerben. Én dolgoztam, nem láttam minden pillanatát... Persze, hogy közben le is ült. Amikor megláttam, behoztam, lemosdattam, elmagyaráztam, hogy ezt nem... De nem lett semmi baja, úgyhogy nem frászolok mindenért.
2011. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem normális.
2011. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Miért ne lenne normális dolog? Túl nagy volt esetleg a gyerek? De hozzá kell tennem, h én sose szerettem a pucérkodó gyerekeket (a felnőtteket végképp nem). És nem is fogom megszeretni. Szerintem sokkal cukibb egy bugyis bébi.

De figyelj! Ha arra gondolsz, h elkaphat valami fertőzést puci fenékkel, arra se biztosíték a bugyi. Pont a minap történt a homokozóban, h egy kislány előszeretettel tömködte a homokot a lába közt a bugyijába. Anyuka nem győzte szólongatni.

2011. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Márpedig adni kell rá valamit, hogy a testnyílásaiba ne jusson be semmi oda nem való...
2011. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha a fertőzésekre gondolsz, akkor kár aggódni: a hüvely és a húgycső is öntisztuló. ha véletlenül bele is megy némi homok, az magától kilökődik. Különben meg a bugyi sem tartja vissza az apró szemű homokot, akárhányszor szabad vízben fürdünk, először csak átlötykölöm a mosdóban a fürdőruhákat... ne tudd meg, mennyi homok van bennük, pedig nem is látszik :)
2011. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

"-A kisgyermekek szívesen játszanak homokban és fűben, ezért olyan ruhákat ajánlatos viselniük, melyeken keresztül a betegségkeltő anyagok nem jutnak át, a későbbiekben pedig a vékony egészségügyi betét mindennapos használata ajánlott

-Az intim testrészeknek tisztálkodás után mindig alaposan száraznak kell lenniük"

részlet a 10 tipp, hogy a lányod ne kapjon intim fertőzést

c. cikkből

2011. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
A 21:46-os válasz nekem kissé túlzás. Őszintén, van aki így nőtt fel, vagy így fog mindig cselekedni? Főleg egy kisgyerekkel. Ki tesz pl. egy óvodás/kisiskolás bugyijába betétet? Ne már!
2011. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Húúúúú Ha tudnád, hogy a betétek csupán 1-másfél évtizede léteznek! "olyan ruhákat ajánlatos viselniük, melyeken keresztül a betegségkeltő anyagok nem jutnak át.." konkrétan milyen anyag az, amin a csupán mikroszkopikus méretű baktériumok, vírusok nem jutnak át? Ne vigyük már túlzásba a dolgokat! Nagyo szép cikk, de hidd el, ez egy néhány hónapos csecsemőnél megoldható, de egy nagyobbacskánál már másképp működik... Fürdés, pancsolás közben hogy tartod szárazon?? vagy ahányszor kijön a vízből, mindig törölgeted... 2 perc múlva úgyis visszamegy. :)
2011. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha ennyitől intim fertőzést kap valaki-. Mert eleve nem hiszem, hogy feljutna a homok olyan helyre, hiszen nyilván nem nyúl fel utána a hüvelyébe, hogy feltuszakolja magának, mondjuk szerintem a homok még akkor sem okozna fertőzést.

Plusz szerintem a világon nincs mérgezőbb és fertőzésveszélyesebb anyag a székletnél (például a rettegett coli baktérium, amitől hullanak a németek szintén megtalálható a székletben)és ha a pelusba kakil, nem ritkán akár huzamosabb ideig is bent lehet és nincs intimfürdő peluscserénél. És még sincs minden egyes babának x éven keresztül intimfertőzése.


Túl van ez reagálva a cikkíró részéről is meg a kérdező részéről is.

2011. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!